|

دبیر ستاد انتخابات درباره مناظره تلویزیونی:

سوالاتی که تا انتهای مناظره قرار است از نامزد‌ها پرسیده شود، روی میزشان قرار دارد

دبیر ستاد انتخابات صداوسیما اعلام کرد: یکی از نکات بسیار مهم که عملکرد دوره‌های قبلی و مناظرات گذشته آسیب شناسی شد نقش مجری و نقش سازمان بود که در ادوار قبلی کاملا منفعل بودند.

سوالاتی که تا انتهای مناظره قرار است از نامزد‌ها پرسیده شود، روی میزشان قرار دارد

به گزارش شبکه شرق، دبیر ستاد انتخابات صداوسیما، گفت: در این دوره از مناظره‌های انتخاباتی، بخش عمده تشریفاتی که از نظر ما خیلی هم فایده نداشت کم شده و به فرصت نامزد‌ها برای پاسخ دادن به سوالات اضافه شده است.

محمد صالح مفتاح، همچنین خاطر نشان کرد: سوالات از اول و از قبل در اختیار نامزدها است به عبارتی سوالاتی که تا انتهای مناظره قرار است از نامزد پرسیده شود، روی میزشان قرار دارد.

وی تصریح کرد: در این دوره از مناظره‌های انتخاباتی، بخش عمده تشریفاتی که از نظر ما خیلی هم فایده نداشت کم شده و به فرصت نامزد‌ها برای پاسخ دادن به سوالات اضافه شده است.

مفتاح افزود: فرصت نامزد‌ها کوتاه بود و نمی‌توانستند جامع صحبت کنند و سخنانشان منعقد نمی‌شد.

دبیر ستاد انتخابات صداوسیما ادامه داد: این موضوع آسیب شناسی شد و اکنون فرصت نامزد‌ها که در دوره‌های قبلی ۲ تا ۴ دقیقه بود افزایش دادیم و محور‌ها هم کم شده است.

وی با تاکید براینکه از مواجهه لحظه‌ای و هیجانی با موضوعات و مسائل هم خودداری کرده‌ایم، گفت: ما رئیس جمهور می‌خواهیم انتخاب کنیم و این افراد رجل سیاسی هستند که شرایط رئیس جمهور شدن دارند. نامزد‌ها کنارهم می‌نشینند و شان هر نامزد حفظ می‌شود.

دبیر ستاد انتخابات صداوسیما همچنین خاطر نشان کرد: سوالات از اول و از قبل در اختیار نامزدهاست به بعبارتی سوالاتی که تا انتهای مناظره قرار است از نامزد پرسیده شود، روی میزشان قرار دارد.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها