|

آیت الله نوری همدانی: نام هیچ شخص خاصی را برای انتخابات اعلام نمی‌کنم

حضرت آیت الله نوری همدانی: اینجانب هیچ شخص خاصی را معین نمی‌کنم و نام نمی‌برم؛ اما توصیه می‌کنم فردی را انتخاب کنید که متدین، متخصص، متعهد، انقلابی و دنبال کننده افکار و خط امام راحل و رهبری انقلاب باشد.

آیت الله نوری همدانی: نام هیچ شخص خاصی را برای انتخابات اعلام نمی‌کنم

به گزارش شبکه شرق، حضرت آیت الله نوری همدانی در پاسخ به سوال عده‌ای از فضلای حوزه علمیه پیرامون انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ گفتند: اینجانب هیچ شخص خاصی را معین نمی‌کنم و نام نمی‌برم؛ اما توصیه می‌کنم فردی را انتخاب کنید که متدین، متخصص، متعهد، انقلابی و دنبال کننده افکار و خط امام راحل و رهبری انقلاب باشد.

 

به گزارش  تابناک به نقل از دفتر این مرجع تقلید، متن پاسخ ایشان به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»
بدون تردید زمانی که در آن واقع هستیم دارای شرائط خاصی است و از آنجا که علمای محترم باید زمان شناسی سرلوحه کارشان باشد «الْعَالِمُ بِزَمَانِهِ لَا تَهْجُمُ عَلَیْهِ اللَّوَابِسُ» اینجانب با تشکر از این احساس مسئولیت شما فرزندان عزیزم، به عرض محترم می‌رساند که اینجانب هیچ شخص خاصی را معین نمی‌کنم و نام نمی‌برم؛ اما توصیه می‌کنم فردی را انتخاب کنید که متدین، متخصص، متعهد، انقلابی و دنبال کننده افکار و خط امام راحل «رحمت الله» و رهبری معظم انقلاب باشد. قدرت ارتباط با دنیا، مدافع مظلومان و در رأس همه، خدمت و محبت‌ به مردم را سرلوحه کار قرار دهد، و هریک از کاندیداهای محترم و طرفداران آنها دقت داشته باشند اخلاق را در کار خود اصل قرار دهند. هرگونه تخریب، تهمت، افترا و ایجاد اختلاف و ناامیدی جایز نمی‌باشد، و إن‌شاء الله شما فضلای محترم با این مشخصه‌ها همه مردم بزرگوار را به حضور در این انتخابات دعوت‌ نموده و بار دیگر دشمنان را ناامید گردانید.
توفیق همگان را از خداوند متعال خواستارم.
حسین نوری همدانی
۱۴۰۳/۳/۲۵

منبع: تابناک
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها