|

سعید جلیلی چند متر خانه دارد؟

سعید جلیلی که در سال ۱۴۰۰، و در جریان انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم نیز در ترکیب ۷ کاندیدای نهایی بود، بعد از حضور در مناظره‌های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری و تبلیغات انتخاباتی، به نفع ابراهیم رئیسی انصراف داد.

سعید جلیلی چند متر خانه دارد؟

به گزارش شبکه شرق، «سعید جلیلی» در «خرداد ماه ۱۴۰۰» و دوران تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، درباره زندگی شخصی خود اینگونه گفته بود: «بنده ۵۶ ساله هستم و ۲۷ ساله که ازدواج کردم. یک فرزند دارم که دانشجوی رشته برق است. محل زندگی من تهران است و خانه ام ۱۲۵ متر است اما الان در خانه سازمانی اسکان داریم چون بزرگتر است.»

«سعید جلیلی» به عنوان یکی از ۶ کاندیدای نهایی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شد.

«سعید جلیلی» که در سال ۱۴۰۰، و در جریان انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم نیز در ترکیب ۷ کاندیدای نهایی بود، بعد از حضور در مناظره‌های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری و تبلیغات انتخاباتی، به نفع ابراهیم رئیسی انصراف داد.

«سعید جلیلی» در «خردادماه ۱۴۰۰» و دوران تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریسات جمهوری درباره زندگی شخصی خود اینگونه گفته بود: «بنده ۵۶ ساله هستم و ۲۷ ساله که ازدواج کردم. یک فرزند دارم که دانشجوی رشته برق است. محل زندگی من تهران است و خانه ام ۱۲۵ متر است اما الان در خانه سازمانی اسکان داریم چون بزرگ‌تر است. خودروی من پراید است. ویژگی خوب بنده از نظر همسرم را باید از خود او بپرسید.»

او درباره فیلتر توئیتر تاکید کرده بود: «برای بنده عجیب است که اینستاگرام باز و توییتر بسته است. البته قطعاً همه مردم نمی‌خواهند که فضای مجازی به گونه‌ای باشد که به جامعه لطمه وارد شود.»

جلیلی ادامه داد: «بنده کارمند وزارت خارجه هستم و بیمه بنده بیمه کارمندی است.»

او درباره بورس گفته بود: «هیچ وقت خودم در بورس سرمایه‌گذاری نکردم اما در سال ۸۲ که فرزندم کوچک بود، برای وی در بورس یک سهام یک و نیم میلیونی خریدیم و نمی‌دانم که الان به کجا رسیده است. سال ۸۰ بود که یک میلیون تومان وام دریافت کردم.»

جلیلی افزود: «معمولاً در مشهد، از وسیله نقلیه عمومی استفاده می کنم اما در تهران بیشتر از خودرو شخصی خودم استفاده می‌کنم.»

او تصریح کرد: «بیشتر کوهنوردی و شنا می‌کنم. دارآباد، آخرین جایی بود که جهت کوهنوردی رفتم.»

نظر جلیلی درباره سن مطلوب ازدواج چنین بود: «وقتی دختر و پسر به لحاظ فیزیولوژی و اجتماعی که به سن بلوغ می‌رسند و احساس می‌کنند به ازدواج نیاز دارند، باید این شرایط برای‌شان مهیا بشود. من خودم ۲۸ سالگی ازدواج کردم؛ فرزندم هم الان ۲۵ ساله است و به او گفتم هر زمان که بخواهد، آمادگی داریم که شرایط ازدواج را برایش فراهم کنیم.»

منبع: خبر آنلاین
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها