|

فرمانده سپاه قدس: شهید رییسی افتخار ایران و جهان اسلام شد

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: شهید آیت الله رییسی، افتخار دولتمردان برای ایران اسلامی و جهان اسلام گردید. ضمن گرامیداشت یاد این بزرگمرد، درس‌گرفتن از راه او برای همه دوستان ایشان، وظیفه‌ای برای استمرار این راه و رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) است.

فرمانده سپاه قدس: شهید رییسی افتخار ایران و جهان اسلام شد

به گزارش شبکه شرق، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در دلنوشته‌ای نوشت: شهید آیت الله رییسی، افتخار دولتمردان برای ایران اسلامی و جهان اسلام گردید.

سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، در دفتر یادبود معاونت امور مجلس دولت در مجلس شورای اسلامی نوشت: شهید آیت الله رییسی، افتخار دولتمردان برای ایران اسلامی و جهان اسلام گردید. ضمن گرامیداشت یاد این بزرگمرد، درس‌گرفتن از راه او برای همه دوستان ایشان، وظیفه‌ای برای استمرار این راه و رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) است.

وی افزود: این نظام الهی به رهبری، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای، نشان داد که آنقدر مستحکم است که در اوج عزاداری عزیزان، همه امور به بهترین شکل در حال انجام است و افتتاح مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی نمونه‌ای از آن است که دنیا را متعجب کرده است.

منبع: مهر
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها