|

امارات: سیگنال‌های مثبت در شورای همکاری خلیج فارس برای همکاری با ایران وجود دارد

مشاور رئیس دولت امارات متحده عربی در امور بین المللی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: سیگنال‌‌های مثبت میان کشورهای شورای همکاری خلیج‌فارس و ایران، نشان از تمایل مشترک برای توسعه روابط و کاهش تنش‌ها در منطقه دارد.

امارات: سیگنال‌های مثبت در شورای همکاری خلیج فارس برای همکاری با ایران وجود دارد

به گزارش شبکه شرق، مشاور رئیس دولت امارات متحده عربی در امور بین الملل، با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس از «سیگنال‌های مثبت» میان ایران و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس سخن گفت.

«انور قرقاش»، مشاور رئیس دولت امارات متحده عربی در امور بین الملل، با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس از «سیگنال‌های مثبت» میان ایران و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس سخن گفت.

وی در این پست نوشت: «سیگنال‌های مثبت میان کشورهای شورای همکاری خلیج‌فارس و ایران، نشان از تمایل مشترک برای توسعه روابط و کاهش تنش‌ها در منطقه دارد.»

قرقاش حضور گسترده مسئولان کشورهای شورای همکاری خلیج‌فارس در تشییع پیکر شهید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور ایران و «ابراز نظرهای سازندهٔ دو جانبه درباره سیاست‌های حسن همجواری» را نشانه ای بر این امر دانست.

مشاور دیپلماتیک رئیس دولت امارات متحده عربی افزود: «این فرصت می‌تواند تاریخی باشد و باید از آن برای خدمت به ثبات و شکوفایی منطقه بهره برد.

 

منبع: تسنیم
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها