|

پاسخ حزب‌الله به حملات متعدد اسرائیل به جنوب لبنان

مقاومت اسلامیِ لبنان اعلام کرد امروز پایگاه‌های صهیونیستیِ متولا، شلومی، المناره، حانیتا و افیفیم را هدف حمله قرار داده است.

پاسخ حزب‌الله به حملات متعدد اسرائیل به جنوب لبنان

به گزارش شبکه شرق، حزب‌الله لبنان با شلیک موشک به مواضع ارتش رژیم اسراییل در شمال فلسطین اشغالی، به حملات امروز چهارشنبه این رژیم به روستاهای جنوب لبنان پاسخ داد.

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت فلسطین در نوار غزه و در پاسخ به تجاوز نظامی دشمن اسراییل به روستاهای جنوبی لبنان و هدف قرار دادن غیرنظامیان، مجاهدان مقاومت اسلامی لبنان یک ساختمان در شهرک اسراییلی نشین «المطله» را که نظامیان اسراییل از آن مستقر بودند، هدف قرار دادند و این ساختمان به‌طور مستقیم مورد اصابت قرار گرفت.

حزب الله در بیانیه دیگری نیز اعلام کرد که مبارزان مقاومت اسلامی لبنان 2 ساختمان محل استقرار نظامیان ارتش رژیم اسراییل در شهرک اسراییلی نشین «شلومی» را هدف قرار دادند.

حزب الله همچنین از هدف قرار دادن یک ساختمان دیگر متعلق به نظامیان اسراییلی در شهرک اسراییلی‌نشین «المناره» خبر داد.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان اسراییلی در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم اسراییل در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های اسراییل نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش رژیم اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

 

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها