|

حماس: حمله به رفح برای اسرائیل تفریحی نخواهد بود

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اعلام کرد: هرگونه عملیات نظامی در رفح برای ارتش اشغالگر فاشیست تفریح نخواهد بود.

حماس: حمله به رفح برای اسرائیل تفریحی نخواهد بود

به گزارش شبکه شرق، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اعلام کرد که رژیم اسراییل در صورت حمله به رفح کار آسانی را در پیش نخواهد داشت.

به گزارش شهاب نیوز، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس با صدور بیانیه‌ای نسبت به آماده‌شدن رژیم اسراییل برای حمله به رفح واکنش نشان داد.

جنبش حماس اعلام کرد: اقداماتی که ارتش تروریست اشغالگر جهت آمادگی برای حمله به شهر شلوغ رفح با جمعیت نزدیک به یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ساکن و آواره و همچنین هشدار آن به ساکنان برای تخلیه منطقه‌های شرقی آن در میان حمله‌های هوایی و توپخانه‌ای مداوم که به کشتار غیرنظامیان بی‌گناه انجامیده، جنایتی است که پافشاری کابینه تروریست نتانیاهو بر ادامه نسل‌کشی ملت ما را تأیید می‌کند.

در ادامه بیانیه حماس آمده است: هرگونه عملیات نظامی در رفح به منزله تفریح برای ارتش رژیم اشغالگر و نژادپرست نخواهد بود و مقاومت دلاور ما و در رأس آن گردان‌های قسام، برای دفاع از ملت ما، اخراج دشمن، به شکست‌کشاندن برنامه‌های آن و ناکام‌گذاشتن دشمن در تحقق اهدافش، از آمادگی کامل برخوردار هستند.

جنبش حماس اعلام کرد: ما جامعه بین‌الملل را به اقدام فوری برای توقف این جنایت فرا می‌خوانیم؛ جنایتی که زندگی صدها هزار غیرنظامی شامل کودکان، زنان و سالمندان را تهدید می‌کند. همچنین ما سازمان‌های بشردوستانه و در رأس آن آژانس آنروا را به باقی‌ماندن در محل حضور خود در شهر رفح و عدم خروج از آن یا تن‌دادن به خواسته اشغالگران نژادپرست دعوت می‌کنیم.

 

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها