|

نامه جدید حسن روحانی به شورای نگهبان

حسن روحانی با گذشت ۵۲ روز از نامه خود به شورای نگهبان و عدم دریافت مستندات مکتوب دلایل ردصلاحیت، نامه دیگری به این شورا ارسال کرد.

نامه جدید حسن روحانی به شورای نگهبان

به گزارش شبکه شرق، حسن روحانی به شورای نگهبان درباره ارائه مستندات ردصلاحیتش نامه نوشت. این سومین‌بار است که او در این باره به شورای نگهبان نامه ارسال می‌کند.

حسن روحانی با گذشت ۵۲ روز از نامه خود به شورای نگهبان و عدم دریافت مستندات مکتوب دلایل ردصلاحیت در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، نامه دیگری به این شورا ارسال کرد.

نامه اول در ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ و نامه دوم چند روز پس از آن و نامه سوم روز گذشته ارسال شد و روحانی در این نامه تصریح کرده چنانچه تا چند روز دیگر مستندات ردصلاحیت دریافت نشود، علیرغم ابهامات فراوان نامه شورای نگهبان، پاسخ به آن منتشر خواهد شد.

روحانی در نامه نخست، به موارد پنج‌گانه شورای نگهبان برای ردصلاحیت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری اشاره و تصریح کرده بود پاسخ این شورا «عموماً شامل انتسابات کلی است» و «برخلاف صریح قانون، حاوی هیچگونه مستنداتی نمی‌باشد.» او درخواست کرد مستندات ادعاهای مندرج در این پنج عنوان «به طور کامل، بدون تقطیع و تلخیص» ارائه شود.

منبع: جماران
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها