|

موعود شمخانی دستگیر شد؟

معاون سابق منطقه آزاد اروند دستگیر شد.

موعود شمخانی دستگیر شد؟

به گزارش شبکه شرق، یکی از معاونان سابق منطقه آزاد اروند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

خبرگزاری فارس نوشت: «یک منبع آگاه به فارس گفت یکی از معاونان سابق منطقه آزاد اروند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) به اتهام دریافت رشوه دستگیر شده است.

مقامات قضایی هنوز در این زمینه اظهارنظری نکرده‌اند.  این پرونده در دست بررسی قرار دارد و جزئیات بیشتر متعاقباً اعلام خواهد شد.

در سال 1399 نیز رئیس و یکی از معاونین منطقه آزاد اروند با اتهام فساد اقتصادی بازداشت شده بودند.»

موعود شمخانی دستگیر شده است؟

«انصاف نیوز» در این خصوص نوشت: «یک رسانه‌ی فارسی‌زبان خارج از کشور با اعلام خبر بازداشت «موعود شمخانی» معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند، مدعی شد که نهادهای ذیربط در حال بررسی پرونده‌ی اختلاس ۱۳۰ هزار میلیارد تومانی در این منطقه آزاد هستند.

بر اساس شنیده‌ها، بازداشت آقای شمخانی صحت دارد و اتهام او نیز مربوط به مسائل منطقه‌ی آزاد است اما مبلغ ۱۳۰ هزار میلیارد تومان غیرواقعی است.

ساعاتی قبل، سایت اصولگرای «صراط نیوز» در این‌باره نوشت: معاون منطقه آزاد که برادرزاده یکی از مسئولان ارشد سابق کشور است، در آبادان بازداشت شد. از علت دستگیری وی خبر دقیقی در دست نیست و جزئیات این بازداشت مشخص نیست. «موعود. ش» به تازگی در تهران در مراسم عروسی دخترعموی خود در یک هتل مجلل شرکت کرده بود.

«اردلان میراسماعیلی» درباره‌ی خبر بازداشت موعود شمخانی در شبکه‌ی اجتماعی «ایکس» نوشت: علت بازداشت موعود شمخانى برمی‌گردد به زمان حضورش در منطقه آزاد آبادان و احداث یک گارد ریل که متاسفانه یک نفر فوت می‌کند و مدیر عامل و معاونین هم احضار شدند.»

منبع: فارس
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها