|

هشدار جدی ربیعی درباره تلاش‌ اسرائیل برای صدور قطعنامه علیه ایران

این پرسش همیشه باقی خواهد ماند که چگونه عده‌ای با توجیهات خود، در کوران حمله فیزیکی و روانی اسرائیل، تشویق به تسویه حساب با بخشی از جامعه می‌کنند.

هشدار جدی ربیعی درباره تلاش‌ اسرائیل برای صدور قطعنامه علیه ایران

به گزارش شبکه شرق، علی ربیعی نوشت: «مسئولان به جای سیاست‌های اقناعی و توجیهی با استفاده از ظرفیت رسانه‌های مستقل داخلی، سیاست‌های کنترلی در پیش گرفته‌اند و به طور عجیبی نویسندگان دلسوز و ایران‌دوستی همچون «عباس عبدی» و برخی دیگر را ممنوع از نوشتن کرده و با چالش حقوقی مواجه ساخته‌اند.»

علی ربیعی، سخنگوی دولت دوازدهم، در یادداشتی نوشت:

«مطمئنا، تلاش‌های اسرائیل برای صدور قطعنامه‌ها‌ی بیشتر علیه ایران ادامه می‌یابد؛ بنابراین برگرداندن فضای اذهان عمومی جهانی و نهاد‌های بین‌المللی به سمت غزه و حفظ افکار عمومی شکل گرفته در آمریکا و اروپا علیه اسرائیل می‌تواند بخشی از دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای باشد.

در چنین شرایطی، نیازمند آرامش داخلی و رفتار‌های همدلانه با مردم و بیان واقعیت‌ها به‌طور شفاف هستیم.

مسئولان به جای سیاست‌های اقناعی و توجیهی با استفاده از ظرفیت رسانه‌های مستقل داخلی، سیاست‌های کنترلی در پیش گرفته‌اند و به طور عجیبی نویسندگان دلسوز و ایران‌دوستی همچون «عباس عبدی» و برخی دیگر را ممنوع از نوشتن کرده و با چالش حقوقی مواجه ساخته‌اند.

از دست دادن چنین ظرفیت‌های ارزشمندی، یک خطای قابل تامل است.

این پرسش همیشه باقی خواهد ماند که چگونه عده‌ای با توجیهات خود، در کوران حمله فیزیکی و روانی رژیم اسرائیل، تشویق به تسویه حساب با بخشی از جامعه می‌کنند.»

منبع: روزنامه اعتماد
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها