|

سرلشکر رحیم‌صفوی:

حمله اسرائیل به رفح متوقف شده تا ببینند ایران چگونه و چه زمانی پاسخ تلافی‌جویانه می‌دهد

سرلشکر صفوی گفت: بعد از اعلام موضع صریح رهبری و مسئولان برای تنبیه اسرائیل، تمامی ارگان‌های سیاسی و نظامی اسرائیلی‌ها به لرزه درآمده‌ است؛ حمله نظامی به رفح فعلاً متوقف شده تا ببینند ایران چگونه، کجا و کی پاسخ تلافی‌جویانه خواهد داد.

حمله اسرائیل به رفح متوقف شده تا ببینند ایران چگونه و چه زمانی پاسخ تلافی‌جویانه می‌دهد

به گزارش شبکه شرق، سردار سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: یک هفته است که اسرائیلی‌ها در وحشت کامل به سر می‌برند و آماده‌باش هستند؛ حمله نظامی به رفح را متوقف کردند و نمی‌دانند که ایران می‌خواهد چه‌کار کند، لذا وحشت آن‌ها و حامیانشان را گرفته است. این جنگ روانی، رسانه‌ای و سیاسی برای آنها وحشتناک‌تر از خود جنگ است‌، زیرا هرشب منتظر حمله هستند. عده زیادی از آنها فرار کرده و به پناهگاه‌ها رفته‌اند.

 سردار سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی، مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا  در مراسم هفتمین روز شهادت شهید زاهدی و سومین سالگرد شهادت شهید سید محمد حجازی با بیان اینکه لسان‌الارض و تخت فولاد از هزاران سال پیش  برقرار  و قدمگاه علما، ادیبان و بزرگان بوده و از ۴۵ سال پیش مزار شهیدان شده است، اظهار کرد: در گذشته گفته می‌شد که یکی از درهای بهشت در لسان‌الارض باز می‌شود و باور من این است که هفت هزار شهیدِ راهِ اسلام، بهشتی هستند. 

بخش‌هایی از اظهارات سرلشکر صفوی را در ادامه می‌خوانید:

«یک هفته است که اسرائیلی‌ها در وحشت کامل به سر می‌برند و آماده‌باش هستند، حمله نظامی به رفح را متوقف کردند و نمی‌دانند که ایران می‌خواهد چه‌کار کند، لذا وحشت آن‌ها و حامیانشان را گرفته است. این جنگ روانی، رسانه‌ای و سیاسی برای آنها وحشتناک‌تر از خود جنگ است‌، زیرا هر شب منتظر حمله هستند و عده زیادی از آنها فرار کرده و به پناهگاه‌ها رفته‌اند. 

یک هفته از حمله ناجوانمردانه و جنایتکارانه به کنسولگری ایران می‌گذرد و بعد از اعلام موضع صریح رهبری و مسئولان برای تنبیه اسرائیل، تمامی ارگان‌های سیاسی و نظامی اسرائیلی‌ها به لرزه درآمده‌ است؛ حمله نظامی به رفح فعلاً متوقف شده تا ببینند ایران چگونه، کجا و کی پاسخ تلافی‌جویانه خواهد داد. اختلاف بین سیاسیون و نظامی‌های اسرائیل تشدید شده است، چراکه همه می‌دانند کنسولگری، سرزمین یک کشور است، امروز شهروندان اسرائیل برای برکناری نتانیاهو شعار می‌دهند، تنفر از اسرائیل و فشار افکار مردم جهان بر آنها افزایش یافته و ۹۰ کشور جهان حتی در اروپا و کشورهای غیراسلامی علیه این رژیم تظاهرات برگزارکرده‌اند، حملات مقاومت علیه اسرائیل شدت گرفته‌ و یمن در روزهای گذشته، چهار کشتی را هدف قرار داده است.

به یاری خداوند، آنچه در آینده فلسطین شاهد خواهیم بود، شکست اسرائیل و حامیان آمریکایی آن است. پیروزی جبهه مقاومت و ملت فلسطین به رهبری ایران قطعی است و خاورمیانه و غرب آسیای جدید برخلاف طرح و خواسته آمریکا و اسرائیل (که برقراری رابطه اسراییل با اعراب و معرفی ایران به عنوان دشمن در منطقه بود) با محوریت ایران و جبهه مقاومت شکل خواهد گرفت که آمریکا و اسرائیل در آن شکست‌خورده‌ هستند.»

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها