|

امام جمعه موقت اصفهان:

تعطیلی سفارتخانه‌های اسراییل نشانه پشیمانی آنها است

احمد محمودی امام جمعه موقت اصفهان گفت: اگرچه رژیم صهیونیستی به دنبال عادی سازی روابط خود با کشورهای دیگر بود اما تعطیل کردن سفارتخانه‌هایش در دیگر کشورها نشانگر پشیمایی این رژیم غاصب است.

 تعطیلی سفارتخانه‌های اسراییل نشانه پشیمانی آنها است

به گزارش شبکه شرق، امام جمعه موقت اصفهان گفت: اگرچه رژیم صهیونیستی به دنبال عادی سازی روابط خود با کشورهای دیگر بود اما تعطیل کردن سفارتخانه‌هایش در دیگر کشورها نشانگر پشیمایی این رژیم غاصب است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد محمودی روز چهارشنبه در خطبه نماز عید فطر اصفهان در مصلی این شهر افزود: این اقدام رژیم صهیونیستی به پاس خون شهدا رقم خورده است.

وی اضافه کرد: دشمنان باید بدانند که سیلی محکمی خواهند خورد و ما نیز کاری خواهیم کرد که از اقدامات خود پشیمان شوند.

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه وعده خداوند مبنی بر پیروزی خدا و انبیاست، تصریح کرد: امیدواریم روزهای پایانی رژیم صهیونیستی به سر آید و ما نیز در قدس شریف با حضور امام زمان (عج) نماز اقامه کنیم.

 محمودی با بیان اینکه مردم در تشییع پیکر پاک سردار شهید محمدرضا زاهدی پرشور ظاهر شدند، اظهار کرد: بنا به پیام رهبر معظم انقلاب، این شهید والامقام پاداش مجاهدت‌های خود در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل را گرفت و به مقام والای شهادت نائل شد.

وی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع دانشجویان اشاره و تصریح کرد: ایشان افق‌های والایی را برای جهان اسلام ترسیم و از سوی دیگر در کمال شهامت از آرمان‌های جمهوری اسلامی دفاع کردند، لذا عمل به فرمایشات ایشان از سوی دانشجویان و مجامع علمی ضروریست.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: مردم بر ضد آمریکا و رژیم صهیونیستی غاصب فریاد زدند.

 

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها