|

زیاده نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین:

ایران هرگز پشت فلسطین را خالی نکرده است

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: ملت فلسطین در روز قدس امسال وارد عملیات طوفان الاقصی شده و جمهوری اسلامی ایران امروز پرچمدار محور قدس قرار دارد و از ملت فلسطین در کرانه باختری و نوار غزه پشتیبانی و حمایت می‌کند.

ایران هرگز پشت فلسطین را خالی نکرده است

به گزارش شبکه شرق، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که ایران سلاح‌های گروه‌های مقاومت فلسطین را تأمین کرده و هرگز پشت فلسطین را خالی نکرده است.

زیاده نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین دیروز در اظهاراتی در تهران تاکید کرد که امروز و به مناسبت روز قدس باید یادی از امام بزرگوار، امام خمینی رضوان الله تعالی علیه داشته باشیم. ملت فلسطین در روز قدس امسال وارد عملیات طوفان الاقصی شده و جمهوری اسلامی ایران امروز پرچمدار محور قدس قرار دارد و از ملت فلسطین در کرانه باختری و نوار غزه پشتیبانی و حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: ما در جنگ طوفان الاقصی هستیم و مجاهدان با تمام قدرت و اقتدار مسئولیت‌ها و وظایف خود را انجام می‌دهند و لازم است من این نکته را عرض کنم که سلاحی که مبارزان فلسطینی امروز با آن با نیروهای اسراییل می‌جنگند، سلاح‌های ایرانی است که جمهوری اسلامی ایران طی سالهای طولانی به ما داده است. به همین علت ما لازم می‌دانم که از ملت بزرگ ایران تشکر و قدردانی کنیم که از رهبری حکیمانه خودشان حمایت می‌کنند و پشتیبان و همراه مقاومت اسلامی در فلسطینی هستند و همچنان با تمام قدرت و اقتدار در این عرصه حضور دارند.

 

نخاله تاکید کرد: من خدا را شکر می‌کنم که ملت ما در فلسطین با وجود تمام جانفشانی ها و شهدایی که تقدیم کرده و با وجود کمک‌های مستمر آمریکا به اسراییلی ها، با قدرت و اقتدار در برابر دشمن اسراییل ایستادگی می‌کند. ما امروز در این جنگ و طی ۶ ماه گذشته ایستادگی کرده‌ایم و دشمن نتوانسته اهداف مورد نظر خود را محقق کرده و اسرایش را آزاد کند.

وی خاطرنشان کرد: ما همچنان در مواضع خود ثابت قدم هستیم و تنها با یک شرط آتش بس را می‌پذیریم که همان عقب نشینی رژیم اسراییل است و آزادی و تبادل اسرا نیز تنها در چارچوب معامله‌ای شرافتمندانه انجام می‌شود که در آن اسرای فلسطینی باید آزاد شوند.

نخاله تصریح کرد: مقاومت به آرمان‌هایش و قدس شریف پایبند و وفادار است و در این روز قدس، ما تاکید می‌کنیم که در این مسیر همراه با ملت عزیز و مسلمان ایران در کنار قدس باقی خواهیم ماند، ملتی که هرگز پشت فلسطین و مسجد الاقصی و نیروهای مقاومت را خالی نکرده است.

این رهبر ارشد فلسطینی تاکید کرد: امروز فلسطین با مبارزان خود و با همکاری برادران خود در حزب الله و یمن و عراق و سوریه وارد این جنگ شده و این یک جبهه کامل و مستمر است که محور قدس و عرصه مقاومت نامیده می‌شود و هرگز از پشتیبانی و همبستگی با فلسطین دست برنمی‌دارد تا زمانی که پیروزی نهایی فرا برسد.

وی در پایان آرزوی سالی خوب و خوش برای ملت ایران کرده و ابراز امیدواری کرد که انشاالله هر سال بیش از پیش به پیروزی نزدیک شویم.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها