|

پیام رهبری درباره شهادت سردار زاهدی و همرزمانش؛

آنها را پشیمان خواهیم کرد

رهبر انقلاب در پی شهادت سردار زاهدی و همرزمانش در حمله اسرائیل به سفارت ایران در دمشق، پیامی منتشر کرد.

آنها را پشیمان خواهیم کرد

به گزارش شبکه شرق، رهبر انقلاب در پیامی به مناسبت شهادت سرلشکر پاسدار «محمدرضا زاهدی» و جمعی از هم‌رزمان او در  در حمله اسرائیل به سفارت ایران در دمشق تاکید کرد: «رژیم خبیث به دست دلاورمردان ما مجازات خواهد شد.»

آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت شهادت سردار سرلشکر پاسدار «محمدرضا زاهدی» و جمعی از هم‌رزمان او  در حمله اسرائیل، تاکید کردند: «آنها را از این جنایت و امثال آن پشیمان خواهیم کرد، به حول و قوه‌ی الهی.»

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

سردار رشید و فداکار اسلام، سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی، در کنار همرزم بزرگوارش سردار محمد هادی حاج رحیمی، با جنایت رژیم غاصب و منفور صهیونیست به شهادت رسیدند. سلام و رحمت خدا و اولیائش بر آنان و دیگر شهیدان این حادثه، و لعنت و نفرین بر سردمداران رژیم ظالم و متجاوز.

شهیدان ما از خداوند مهربان خود، نشان قبول مجاهدتِ درازمدت خود را دریافت کردند و هم‌اکنون در جمع اولیاء و صلحاء، متنعم به نِعَم الهی‌اند.

سردار زاهدی از دهه شصت در میدان‌های خطر و مجاهدت، چشم انتظار شهادت بود. آنها چیزی را از دست نداده و پاداش خود را دریافت کرده‌اند، ولی غم فقدان آنان برای ملت ایران به‌ویژه هرکه آنان را می‌شناخت، سنگین است.

رژیم خبیث به دست دلاورمردان ما مجازات خواهد شد. آنها را از این جنایت و امثال آن پشیمان خواهیم کرد به حول و قوه‌ی الهی.

والسلام علی عبادالله الصاحین

سیّدعلی خامنه‌ای»

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها