|

جنبش مقاومت اسلامی حماس اعلام کرد:

نشست مشترک میان اسماعیل هنیه و زیاد النخاله در تهران

 در این بیانیه آمده است: طبق تأکید دو طرف، موفقیت هر گونه مذاکره غیرمستقیم به توقف تجاوز، خروج کامل اشغالگران از تمام نوار غزه، بازگشت آوارگان و ورود کمک‌های بشردوستانه بستگی دارد.

نشست مشترک میان اسماعیل هنیه و زیاد النخاله در تهران

به گزارش شبکه شرق، جنبش حماس در بیانیه‌ای از نشست مشترک میان اسماعیل هنیه و زیاد النخاله، دبیرکل جهاد اسلامی در تهران در روز پنج‌شنبه خبر داد.

جنبش مقاومت اسلامی حماس شامگاه جمعه در بیانیه‌ای از نشست مشترک میان اسماعیل هنیه و زیاد النخاله در تهران خبر داد و گفت که دو طرف در خصوص تحولات غزه و منطقه با یکدیگر گفت‌وگو کردند.
به نوشته وبگاه شبکه المیادین، در این بیانیه آمده است: طبق تأکید دو طرف، موفقیت هر گونه مذاکره غیرمستقیم به توقف تجاوز، خروج کامل اشغالگران از تمام نوار غزه، بازگشت آوارگان و ورود کمک‌های بشردوستانه بستگی دارد.

رهبران حماس و جهاد اسلامی، همچنین از حمایت‌های راهبردی و موضع ثابت جمهوری اسلامی ایران در قبال مقاومت و مردم فلسطین تقدیر کرده و از امت اسلامی خواستند تا دامنه مبارزه با رژیم اشغالگر را با تمامی ابزارها گسترش دهند.

رهبران حماس و جهاد اسلامی در این نشست تأکید کردند که عملیات مقاومت در یمن، عراق و جنوب لبنان نشان از وحدت میادین مقاومت دارد و ثابت می‌کند که مردم فلسطین در مقابله با اشغالگری تنها نیستند.
در ادامه بیانیه حماس با اشاره به حمایت‌های بی دریغ آمریکا از صهیونیست‌ها، آمده است: «در این دیدار همچنین اعلام شد که ادامه حمایت نظامی از رژیم اشغالگر و پوشش سیاسی جنایات این رژیم به معنای مشارکت در جنایاتی است که در غزه رخ می‌دهد».

 

منبع: فارس
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها