|

وزیر کشور:

مردم در این انتخابات مدال افتخار زرینی را بر گردن آویختند

وزیر کشور با بیان اینکه انتخابات باصلابتی را پشت سرگذاشتیم، گفت: انتخابات بدون کوچک‌ترین مشکل امنیتی برگزار شد.

مردم در این انتخابات مدال افتخار زرینی را بر گردن آویختند

به گزارش شبکه شرق، وزیر کشور با بیان اینکه انتخابات باصلابتی را پشت سرگذاشتیم، گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در محیطی عالی و بدون کوچک‌ترین مشکل امنیتی برگزار شد.

مراسم تجلیل از عوامل ستاد انتخابات استان، با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور و استاندار خراسان رضوی در سالن شهدای سلامتی مشهد برگزار شد.

وزیر کشور در حاشیه برگزاری این مراسم اظهار کرد: خوشبختانه انتخابات باصلابتی را پشت سرگذاشتیم و در شعب مشکلی پیش نیامد.

او به حضور باشکوه مردم در این انتخابات اشاره کرد و افزود: مردم در این انتخابات، بار دیگر اقدامی جهادگونه انجام دادند و مدال افتخار زرینی را بر گردن آویختند.

وحیدی به تلاش‌های مجریان انتخابات اشاره و تصریح کرد: کارگزاران انتخابات نیز با تمام وجود و در سرمای زیاد از مرزها تا عمق کشور و از سر صندوق تا بالاترین مرحله به درستی خدمت رسانی کردند که جای تقدیر دارد.

وزیر کشور با اشاره به مشارکت بالای مردم خراسان رضوی در این رویداد سیاسی بزرگ خاطرنشان کرد: مردم خطه خراسان رضوی نیز با مشارکت بالا و افزایش نسبت به دوره قبل، برگ زرینی را در کارنامه انقلابی خویش ثبت کردند.

او  اظهار کرد: امیدواریم در مرحله دوم انتخابات که در برخی از حوزه‌ها برگزار خواهد شد، مردم و مجریان دوباره حضوری باشکوه داشته باشند.

در آیین تقدیر از مجریان برگزاری انتخابات یازدهم اسفند ماه، تعدادی از فرمانداران، مدیران کل و اعضای هیات‌های اجرایی خراسان رضوی مورد تقدیر قرار گرفتند.

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها