|

احمد زیدآبادی، روزنامه نگار:

کار دست خودشان دادند / فعلاً بگذارید چند روزی خوشحال باشند

احمد زیدآبادی، روزنامه نگار در مطلبی در کانال تلگرامی خود نوشت: این کسانی که از تهران راهی مجلس می‌شوند، قرار است در آنجا ابتکار عمل را به دست گیرند یا اینکه از داخل و خارج مجلس، کنترل و مهار شوند؟ اگر ابتکار عمل دست این گروه باشد، باید منتظر تصاعد بحران در هر زمینه‌ای بود، اما اگر مورد مهار و کنترل قرار گیرند سناریو‌های جذابی در انتظار است! در کل به نظرم فهرست‌های تندرو در تهران، با توفیقی که به زعم خود به دست آوردند، کار دست خودشان و همینطور دست نظام دادند. می‌پرسید چگونه؟ بماند برای بعد! فعلاً بگذارید چند روزی خوشحال باشند!

 کار دست خودشان دادند / فعلاً بگذارید چند روزی خوشحال باشند

به گزارش شبکه شرق، احمد زیدآبادی به نتایج اعلام شده انتخابات مجلس واکنش نشان داد و نوشت: به نظرم فهرست‌های تندرو در تهران، با توفیقی که به زعم خود به دست آوردند، کار دست خودشان و همینطور دست نظام دادند.

 احمد زیدآبادی، روزنامه نگار در مطلبی در کانال تلگرامی خود نوشت:

کار دست خودشان دادند!

این کسانی که از تهران راهی مجلس می شوند، قرار است در آنجا ابتکار عمل را به دست گیرند یا اینکه از داخل و خارج مجلس، کنترل و مهار شوند؟ اگر ابتکار عمل دست این گروه باشد، باید منتظر تصاعد بحران در هر زمینه‌ای بود، اما اگر مورد مهار و کنترل قرار گیرند سناریوهای جذابی در انتظار است! در کل به نظرم فهرست‌های تندرو در تهران، با توفیقی که به زعم خود به دست آوردند، کار دست خودشان و همینطور دست نظام دادند. می‌پرسید چگونه؟ بماند برای بعد! فعلاً بگذارید چند روزی خوشحال باشند!

 

منبع: انتخاب
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها