|

امام جمعه رشت: شرکت در انتخابات واجب عینی است

امام جمعه رشت گفت: مردم ۴۱ سال بعد از پیروزی انقلاب مجلسی را شکل دادند که نایب امام زمان (عج) آن را مجلس انقلابی خطاب کردند و بعد از آن دولت مردمی و انقلابی را تشکیل دادند

امام جمعه رشت: شرکت در انتخابات واجب عینی است

به گزارش شبکه شرق، امام جمعه رشت گفت: مردم ۴۱ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مجلسی را شکل دادند که نایب امام زمان (عج) آن را مجلس انقلابی خطاب کردند و بعد از آن در صحنه دیگری از انتخابات، دولت مردمی و انقلابی را تشکیل دادند. 

امام جمعه موقت رشت اشاره به حضور پرشور مردم در صحنه‌های مختلف کشور گفت: مردم با حضور حداکثری توأم با بصیرت انقلابی در انتخابات پیش رو نمایندگانی اصلح انتخاب کنند.
 
حجت الاسلام احمد طیبی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه رشت اظهار کرد: شرکت در انتخابات واجب عینی بوده و بر آحاد مردم لازم است و کسانی که دل‌بسته نظام هستند باید بدانند مهمترین پشتوانه انقلاب اسلامی مردم هستند.
 
امام جمعه موقت رشت با اشاره به حضور پرشور مردم در صحنه‌های مختلف کشور گفت: مردم با حضور حداکثری توأم با بصیرت انقلابی در انتخابات پیش رو نمایندگانی اصلح انتخاب کنند.
 
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مجلس انقلابی گفت: مردم ۴۱ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مجلسی را شکل دادند که نایب امام زمان (عج) آن را مجلس انقلابی خطاب کردند و بعد از آن در صحنه دیگری از انتخابات، دولت مردمی و انقلابی را تشکیل دادند.
 
حجت الاسلام طیبی خطاب به کاندیداهای انتخابات بیان کرد: نامزدهای انتخابات از سیاهنمایی پرهیز کنند و آثار و برکات نظام را زیر سوال نبرند چرا که اگر مشکلاتی وجود دارد اما دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران بسیار است.
 
وی با اشاره به اینکه مردم ما در همه صحنه‌های نظام اسلامی حضوری فعال دارند، ادامه داد: مردم ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن و با حضور فعال خود نشان دادند همواره پشت انقلاب و نظام هستند و قطعاً در انتخابات پیش رو نیز با حضور حداکثری نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کنند.
 
حجت الاسلام طیبی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نگرانی‌های کشاورزان در حوزه برنج گفت: در این ارتباط اقداماتی در حال انجام و خبرهای خوشی در راه است و مسئولان در این ارتباط اطلاع رسانی خواهند کرد.

 

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها