|

کریمی قدوسی در «شبرغان» افغانستان به دنیا آمده/ نام واقعی او، «جمعه» است

کریمی قدوسی در شبرغان افغانستان به دنیا آمده است. نام واقعی او «جمعه» است. او در سه سالگی به ایران مهاجرت می‌کند و با استفاده از شناسنامه یک کودک فوت‌شده ایرانی و با نامی جدید، به مدرسه می‌رود.

کریمی قدوسی در «شبرغان» افغانستان به دنیا آمده/ نام واقعی او، «جمعه» است

به گزارش شبکه شرق، جواد کریمی قدوسی، عضو جبهه پایداری و نماینده مجلس شورای اسلامی، در شبکه ایکس (توئیتر) پستی منتشر کرد و اتهاماتی را به محمدجواد ظریف منتسب کرد.

در این گزارش آمده است؛

«اظهارات کریمی قدوسی با سکوت ظریف مواجه شد اما علاوه بر فضای توییتر، در برخی رسانه‌ها واکنش داشت.

 کریمی قدوسی موفق شده چندین دروغ بزرگ را در یک پست کوتاه بگنجاند و در آخر هم نوشته است: خائن و خیانت و نفاق شاخ و دم ندارد.

اما دروغ‌هایش:

1 - ظریف در ارتش آمریکا خدمت سربازی را سپری کرده است.

2 - ظریف با امریه آمریکایی‌ها کارمند رسمی سازمان ملل شده است.

3 - ظریف برای خود و خانواده‌اش تابعیت آمریکایی گرفته است.

4 - ظریف را آمریکایی‌ها به وزارت خارجه ایران نفوذ دادند.

5 - ظریف، برجام را با دیکته آمریکایی‌ها امضا کرد.

در این‌باره چند نکته را نه از باب دفاع از ظریف (که خودش می تواند) که از این جهت می‌نویسیم که چنین بی‌اخلاقی های مشمئزکننده‌ای فضای سیاسی و اجتماعی کشورمان را آلوده‌تر و زشت‌تر می‌کند و دودش به چشم همه مردم ایران می‌رود. سیاسیون باید فهمند که حرف زدنشان، هزینه دارد و مورد نقد قرار می گیرد؛ خاصه فردی مانند کریمی قدوسی که سیاهه دروغ‌هایش، زبانزد خاص و عام است:

الف) در عالم انسانیت و اخلاق، اصلی وجود دارد به نام «شرافت» که می‌گوید حتی با رقیب و دشمنت نیز با شرافت رفتار کن. این حجم از دروغ‌پردازی‌های بی‌شرمانه و آشکار که از سوی یک فعال سیاسی به فردی از اردوگاه سیاسی دیگر، چه نسبتی با شرافت دارد؟

ب) حتی «یک کلاغ، چهل کلاغ» هم نکرده که آدم بگوید مبالغه کرده! کل قصه را از خودش ساخته و بافته است تا بعد از این، درباره حرف‌های بی‌سروته عده‌ای از ضرب المثل جدید «صفر کلاغ ، هزار کلاغ» استفاده کنیم.

ج) یعنی در تمام این چند و چند سالی که ظریف در دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل بود و بعد به ایران آمد و وزیر شد تا به امروز، هیچ‌کس- حتی نهادهای امنیتی ما- نفهمیدند ظریف در ارتش آمریکا خدمت کرده؟ (دقت کنید: خدمت در ارتش آمریکا!)

نفهمیدند آمریکایی به او امریه(!) دادند که کارمند سازمان ملل شود؟ (ظریف در نمایندگی ایران در سازمان ملل مشغول بوده و کارمند این سازمان نبوده است.)

نفهمیدند تابعیت آمریکا دارد؟

نفهمیدند آمریکایی‌ها او را به وزارت خارجه ایران نفوذ دادند؟

و نفهمیدند آمریکایی‌ها برجام را به او دیکته کردند؟

یعنی هیچ فرد و نهاد و سازمانی در کل جمهوری اسلامی و در چهار دهه، این‌ها را نفهمید ولی کریمی قدوسی فهمید؟! اگر این وهن نهادهای اطلاعاتی نظام نیست، پس چیست؟

د) گیریم که هیچ کس نفهمید و کریمی قدوسی فهمید! از ایشان می خواهیم مستندات و مدارکش را علنی کند تا سیه روی شود هر که در او غش باشد. نمی شود که هر کسی در شبکه‌های اجتماعی یک سنگی بیندازد و در برود و بگوید دروغ که کنتور نمی اندازد! اگر حرفش حرف است رویش بایستد و اگر هم باد هواست که حواله‌اش می‌دهیم به بند الف همین نوشتار.

ه) اگر برجام دیکته آمریکا بوده، پس چرا دولت اصولگرای مطلوب کریمی قدوسی و امثال او از ابتدای روی کار آمدن شان درصدد احیای برجام برآمدند؟ نکند حسین امیرعبداللهیان را هم آمریکایی‌ها قِل داده‌اند داخل وزارت امور خارجه ایران؟

و) آیا نباید این دروغ‌پردازی‌های آشکار، مورد رسیدگی قضایی گیرد؟ یا این که یک طرف هر چه خواست از دروغ و دغل را سرهم کند و اشکال ندارد و طرف دیگر، در محاصره انواع خط قرمزهای واقعی و ساختگی باشد؟

ز) و البته با این جمله کریمی قدوسی بسیار موافقیم: «خائن و خیانت و نفاق شاخ و دم ندارد» و می افزاییم که دروغگو هم شاخ و دم ندارد! و آرزو می کنیم که ای کاش بینی دروغگوها مانند پینوکیو دراز می شد

ح) اگر کسی برای تخریب کریمی قدوسی چنین دروغ‌هایی بسازد، آیا به مذاق او خوش می‌آید؟

1- کریمی قدوسی در شبرغان افغانستان به دنیا آمده است. نام واقعی او «جمعه» است.

2‌- در سه سالگی به ایران مهاجرت می‌کند و با استفاده از شناسنامه یک کودک فوت‌شده ایرانی و با نامی جدید، به مدرسه می رود.

3‌- در دهه 60 با سرویس اطلاعاتی اسرائیل مرتبط و از طریق آن وارد سیستم سیاسی ایران می‌شود.

4‌- با دستور موساد کاندیدای مجلس می‌شود و تمام هزینه‌های انتخاباتی‌اش را اسرائیلی‌ها تامین می‌کنند.

5‌- ماموریت ویژه او در مجلس این است که با تخریب نیروهای ایران دوست، زمینه را برای حذف آنها و جایگزینی افراد بی‌مایه فراهم کند.

باید به او گفت که حرف‌هایش درباره ظریف، درست مانند این بود!

بعد از تحریر:

آقای کریمی قدوسی! به شناسنامه تان نگاه کنید و در آستانه 70 سالگی و پیرانه سری، بیشتر به فکر آخرت تان باشید که فرمود: مَا یَلْفِظُ مِنْ قَوْلٍ إِلَّا لَدَیْهِ رَقِیبٌ عَتِیدٌ / وَجَاءَتْ سَکْرَةُ الْمَوْتِ بِالْحَقِّ ذَلِکَ مَا کُنْتَ مِنْهُ تَحِیدُ (سوره مبارکه ق‌؛ آیتین 18 و 19)

آدمی هیچ سخنی را به لفظ درنمی‌آورد مگر اینکه مراقبی آماده نزد او آن را ضبط می ‌کند/ و سختی‌های حالت مرگ به راستی در رسید، این همان است که از آن می‌‌گریختی.

منبع: عصر ایران
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها