|

نماینده ادوار مجلس درگذشت

محمدرضا خباز، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی درگذشت.

نماینده ادوار مجلس درگذشت

به گزارش شبکه شرق، محمدرضا خباز، سیاستمدار اصلاح‌طلب، نماینده ادوار چهارم، پنجم، ششم و هشتم مجلس شورای اسلامی، استاندار استان خراسان شمالی در دولت دوازدهم و استاندار سابق استان سمنان در دولت یازدهم، در ۷۰ سالگی، دار فانی را وداع گفت.

محمدرضا خباز (زاده ۲۸ تیر ۱۳۳۳ در کاشمر)، سیاستمدار اصلاح‌طلب، نماینده ادوار چهارم، پنجم، ششم و هشتم مجلس شورای اسلامی، استاندار استان خراسان شمالی در دولت دوازدهم و استاندار سابق استان سمنان در دولت یازدهم، بیستم بهمن‌ماه بر اثر سکته، در ۷۰ سالگی در منزل خود در کاشمر دار فانی را وداع گفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت محمدرضا خباز، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه صبح امروز «چهارشنبه، ۲۵ بهمن ۱۴۰۲» صحن مجلس شورای اسلامی گفت: مطلع شدیم که جناب آقای محمدرضا خباز، نماینده محترم مردم شریف کاشمر، برداسکن و خلیل‌آباد در دورهای چهارم، پنجم، ششم و هشتم مجلس شورای اسلامی به رحمت ایزدی پیوستند؛ مصیبت وارده را به خانواده داغدار و معزز ایشان و همچنین مردم شریف کاشمر، بردسکن و خلیل آباد تسلیت عرض می‌کنم و برای آن مرحوم طلب مغفرت  و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال خواستارم.

محمدرضا خباز (زاده ۲۸ تیر ۱۳۳۳ در کاشمر)، سیاستمدار اصلاح‌طلب، نماینده ادوار چهارم، پنجم، ششم و هشتم مجلس شورای اسلامی، استاندار استان خراسان شمالی در دولت دوازدهم و استاندار سابق استان سمنان در دولت یازدهم، بیستم بهمن‌ماه بر اثر سکته، در ۷۰ سالگی، در منزل خود، در کاشمر دار فانی را وداع گفت.

محمدباقر قالیباف همچنین گفت: مطلع شدیم که والده آقای اکبر احمدپور، نماینده مردم خواف و رشتخوار به رحمت ایزدی پیوستند؛ مصیبت وارده را به ایشان و خانواده محترم‌شان تسلیت عرض کرده و برای آن مرحومه، طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال خواستارم.

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها