|

حمله حزب الله به ساختمان پلیس اسرائیل

در راستای حمایت از ملت پایدار فلسطین و پشتیبانی از مقاومت جسور و در پاسخ به تجاوزات رژیم اسراییل به روستاهای جنوب لبنان و منازل غیرنظامیان به ویژه در روستای «طلوسه» مبارزان مقاومت ساختمان پلیس رژیم اشغالگر در شهرک «کریات شمونا» را با سلاح مناسب هدف قرار دادند.

حمله حزب الله به ساختمان پلیس اسرائیل

به گزارش شبکه شرق، مقاومت لبنان اعلام کرد ساختمان پلیس اسرائیل در «کریات شمونا» را با موشک هدف قرار داده است.

مقاومت لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت پایدار فلسطین و پشتیبانی از مقاومت جسور و در پاسخ به تجاوزات رژیم اسراییل به روستاهای جنوب لبنان و منازل غیرنظامیان به ویژه در روستای «طلوسه» مبارزان مقاومت ساختمان پلیس رژیم اشغالگر در شهرک «کریات شمونا» را با سلاح مناسب هدف قرار دادند.

منابع اعلام کرده‌اند ۲ موشک از لبنان به مرکز شهرک کریات شمونا شلیک شد.

جنبش حزب‌الله لبنان از ابتدای آغاز عملیات طوفان الاقصی تاکنون که ۱۳۰ روز از آن می‌گذرد، عملیات‌ها و حملات خود را در حمایت از مردم ثابت‌قدم فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از نیروهای شجاع مقاومت فلسطین ادامه داده و موجب تلفات مستقیم در صف اشغالگران شده است.

در این راستا رئیس شورای محلی در کریات شمونا گفت: به ساکنان یادآوری می‌کنم که منطقه کریات شمونا خطرناک است و موشک‌هایی به اینجا شلیک می‌شود. برخی موشک‌ها شلیک می‌شوند بدون اینکه آژیر خطر به صدا درآید.

 وی گفت: از ساکنان می‌خواهم این شهر را ترک کنند. از مجموع ۲۴ هزار ساکن این شهرک درحال حاضر ۳۰۰۰ نفر اینجا هستند.

به دنبال عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین و آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر (۱۵ مهرماه)، مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین نیز شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم اسراییل است.

فرانسه و برخی کشورهای غربی برای حل و فصل درگیری میان حزب‌الله لبنان و رژیم اسراییل تلاش می‌کنند، اما حزب‌الله لبنان تأکید دارد تا قبل از توقف جنگ غزه هیچ صحبتی درباره حل و فصل نمی‌کند.

 

منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها