|

عضو داعش هنگام ورود به ایران کشته شد

یکی از اعضای گروهک ترویستی داعش، هنگام ورود به کشور در مرز عراق، در درگیری مسلحانه کشته شد.

عضو داعش هنگام ورود به ایران کشته شد

به گزارش شبکه شرق، معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور اعلام کرد: یکی از اعضای گروهک ترویستی داعش شب گذشته «شنبه، ۲۱ بهمن ۱۴۰۲» هنگام ورود به کشور در مرز عراق در درگیری مسلحانه کشته شد.

«سید مجید میراحمدی» معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در سراسر کشور، بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار شد، تصریح کرد: در تمامی استان‌ها نسبت به سال قبل حضور باشکوه‌تر مردم را شاهد بودیم و این حضور با روند افزایشی همراه بود.

به گفته معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، در استان‌های سیستان بلوچستان، کردستان و خوزستان و سایر استان‌ها مردم با مشارکت بالاتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافتند و درصد افزایش بعد از جمع‌بندی توسط مسئولین امر اعلام خواهد شد.

میراحمدی در ادامه گفت: برخلاف همه نگرانی‌هایی که جریان‌های ضدانقلاب سعی کردند بعد از حادثه تروریستی کرمان برای مردم ایجاد کنند، مردم همیشه در صحنه انقلابی بدون هیجگونه نگرانی با شکوه‌تر و با عظمت بیشتری در راهپیمایی امسال شرکت کردند که این نوید مشارکت پرشور و قابل توجه مردم در انتخابات پیش‌رو را خواهد داشت.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در پاسخ به این سوال که آیا در طی این مدت مورد مشکوکی توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی شناسایی شده است یا خیر، گفت: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی، تلاش‌های شبانه‌روزی و اقدامات گسترده و پیشگیرانه‌ای انجام دادند و تمام عناصر احتمالی که ممکن بود متصل به جریان‌های تروریستی باشند را تحت نظارت و کنترل داشتند.

میراحمدی این خبر را اعلام کرد که شب گذشته، یک عنصر تروریستی داعش هنگام ورود از مرز عراق به داخل کشور در درگیری مسلحانه کشته شد.

او گفت: باید از سربازان گمنام امام زمان تقدیر کرد که با هوشیاری و تسلط کامل شرایط را کنترل کردند و اقدامات گسترده و شبانه‌روزی را به انجام رساندند.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور تاکید کرد: وزیر کشور و شورای امنیت جلساتی را به صورت مستمر برگزار کرده و وظایف هر دستگاهی را مشخص کردند و دائما رصد و کنترل داشتند؛ در سایه تلاش‌ها و هوشیاری‌ها و بیداری خود مردم، تا این لحظه از مرز تا عمق کشور هیچ مشکل امنیتی نداشتیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها