|

دیدار کارگزاران نظام با رهبر انقلاب به مناسبت عید مبعث

به مناسبت خجسته سالروز بعثت نبی مکرم اسلام صبح امروز مسئولان و مقامات عالیرتبه کشوری و لشکری و نمایندگان سیاسی کشورهای اسلامی در تهران، در حسینیه امام خمینی رحمه‌الله با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار می‌کنند.​

دیدار کارگزاران نظام با رهبر انقلاب به مناسبت عید مبعث

به گزارش شبکه شرق، به مناسبت خجسته سالروز بعثت نبی مکرم اسلام، حضرت محمد بن عبدالله (ص) صبح امروز - پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - مسئولان و مقامات عالیرتبه کشوری و لشکری و نمایندگان سیاسی کشورهای اسلامی در تهران، در حسینیه امام خمینی رحمه‌الله با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند.

این دیدار به سنت هر ساله در سالروز مبعث حضرت رسول (ص) برگزار می‌شود و شخصیت‌های مختلفی از مسئولان فعلی و سابق و روسای قوای سه‌گانه در این دیدار حضور دارند.

هم‌چنین گروههایی از ملی‌پوشان و ورزشکاران کشورمان، هنرمندان حوزه سینما و تئاتر، و دیگر مجموعه‌ها در این دیدار حاضر شده‌اند.

در این دیدارها معمولا رهبر انقلاب اسلامی مهمترین مسائل جهان اسلام را مطرح می‌کنند و در آخرین دیداری که با این عنوان برگزار شد موضوع فلسطین محور بیانات ایشان بود.

با توجه به این‌که دیدار امروز در آستانه راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد، پیش‌بینی می‌شود که رهبر انقلاب در مورد این مسائل نیز سخنانی داشته باشند.

 

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها