|

خبر مهم سخنگوی ستاد انتخابات

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در خصوص آخرین فرآیندها و مراحل انتخابات اسفندماه توضیحاتی ارائه کرد.

خبر مهم سخنگوی ستاد انتخابات

به گزارش شبکه شرق، سخنگوی ستاد انتخابات کشور از دعوت از کاندیداهای تایید‌صلاحیت‌‌شده به فرمانداری‌ها، برای اطلاع از فرآیندهای انتخاباتی و تبلیغات خبر داد. ۱۳ هزار و ۲۰۰ نفر از سوی شورای نگهبان تاییدصلاحیت شده‌اند و اسامی تایید صلاحیت‌‌شدگان، 19 بهمن‌ماه اعلام خواهد شد.

محسن اسلامی، سخنگوی ستاد انتخابات کشور، در خصوص آخرین فرآیندها و مراحل انتخابات اسفندماه، بیان کرد: نامزدهای تأیید صلاحیت‌ شده در حوزه‌های انتخابیه به فرمانداری‌ها دعوت می‌شوند و نسبت به قوانین، مقررات، دستورالعمل تبلیغات مجاز و غیرمجاز به ایشان اطلاع‌رسانی صورت می‌پذیرد.

اسلامی در ادامه گفت: ما هم‌چنین فرآیندهای رأی‌دهی را برای آنان بیان می‌کنیم تا اطلاع صحیح از آن داشته باشند. این کار از هفته‌ی گذشته شروع شده و ادامه دارد؛ سعی می‌کنیم این مرحله قبل از آغاز تبلیغات کاندیداها به سرانجام برسد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور تاکید کرد: ۱۳ هزار و ۲۰۰ نفر از سوی شورای نگهبان تاییدصلاحیت شده‌اند و اسامی تیید‌صلاحیت‌‌شدگان ۱۹ بهمن‌ماه اعلام خواهد شد.

او در ادامه گفت: فرآیندهای انتخابات در حال طی سپری شدن است و در این دوره، در حوزه‌های انتخابیه رشت و خمام، ملایر، آبادان و قم انتخابات الکترونیک برگزار می‌شود.

اسلامی افزود: ما هم‌چنین فرآیندهای رأی‌دهی را برای آنان بیان می‌کنیم تا اطلاع صحیح از آن داشته باشند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: این کار از هفته‌ی گذشته شروع شده و ادامه دارد؛ سعی می‌کنیم این مرحله قبل از آغاز تبلیغات کاندیداها به سرانجام برسد.

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها