|

احمد زیدآبادی، فعال سیاسی:

در ساختمان پاستور را باید گِل گرفت!

شورای نگهبان پس از سپری شدن دوره هشت‌ساله ریاست جمهوری روسای اسبق جمهور، هر چهار نفر را نه فقط فاقد هر نوع صلاحیت برای ریاست جمهوری، بلکه حتی منحرف تلقی کرده است!

در  ساختمان پاستور را باید گِل گرفت!

به گزارش شبکه شرق، احمد زیدآبادی در واکنش به ردصلاحیت حسن روحانی، رئیس‌جمهور سابق ایران نوشت:  یا هر فرد «صاحب صلاحیتِ مورد احراز شورای نگهبان» پس از ورود به ساختمان پاستور، با هر سابقه و گرایش و طرزفکری خواه ناخواه «تو زرد» از کار در می‌آید  و منحرف می‌شود که در این صورت، درِ ساختمان پاستور را باید گِل گرفت چون این ساختمان حکم «منحرف‌ساز» پیدا کرده است.

احمد زیدآبادی، فعال سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: «پس از فوت آیت‌الله خمینی، شورای نگهبان ویژگی‌هایی مانند «مدیر و مدبر، دارای حسن سابقه و امانت و تقوا، مؤمن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و مذهب رسمی کشور» را برای مرحوم شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی، سیدمحمد خاتمی، محمود احمدی‌نژاد و شیخ حسن روحانی در دو دور متوالی احراز کرده است، اما پس از سپری شدن دوره هشت ساله ریاست جمهوری آنها، هر چهار نفر را نه فقط فاقد هر نوع صلاحیت برای ریاست جمهوری، بلکه حتی منحرف تلقی کرده است!

با این وضع، اوضاع از دو حال خارج نیست. یا هر فرد «صاحب صلاحیتِ مورد احراز شورای نگهبان» پس از ورود به ساختمان پاستور، با هر سابقه و گرایش و طرزفکری خواه ناخواه «تو زرد» از کار در می‌آید  و منحرف می‌شود که در این صورت، درِ ساختمان پاستور را باید گِل گرفت چون این ساختمان حکم «منحرف‌ساز» پیدا کرده است!

یا اینکه، شورای نگهبان اصولاً  فاقد توانایی تشخیص و شناخت ویژگی‌های مورد نظر خود در افراد است که در آن صورت نیز، وجودش بالکل، نقض غرض است و فقط وقت و منابع کشور را به باد می‌دهد!

این یادداشت از باب محاجه است!»

منبع: کانال تلگرامی نویسنده

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها