|

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تدبیر فرماندهان نظامی ما آن است که منطقه نباید بیش از این دچار آشوب شود

فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به جنایات اسرائیل در به شهادت رساندن مستشاران نظامی ایران، گفت: اسرائیل بداند که قطعاً در فرصت مناسبی پاسخ قاطعی به آنان داده خواهد شد.

 تدبیر فرماندهان نظامی ما آن است که منطقه نباید بیش از این دچار آشوب شود

به گزارش شبکه شرق، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به جنایات اسرائیل در به شهادت رساندن مستشاران نظامی ایران، گفت: اسرائیل بداند که قطعاً در فرصت مناسبی پاسخ قاطعی به آنان داده خواهد شد.

«فداحسین مالکی» عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جنایات اسرائیل در به شهادت رساندن فرماندهان مقاومت از جمله مستشاران نظامی کشورمان اظهار کرد: جنایات اسرائیل در غزه که چندین ماه طول کشیده و منجر به شهادت تعداد زیادی از مردم بی گناه فلسطین شده، باعث شده است که ما شاهد تحولات زیادی در منطقه باشیم.

وی افزود: ماهیت اسرائیلی‌ها با کشتار زنان و کودکان بی گناه فلسطین و بمباران‌های وحشیانه آنان در کل دنیا، مشخص شد و الان هم به هر طریقی به دنبال آن هستند که در وهله اول، منطقه و سپس پای جمهوری اسلامی ایران را به یک جنگ فرسایشی بکشانند و دنیا را گرفتار کنند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مدیریت و تدبیری که فرماندهان نظامی ما به کار می‌برند، به این معنا نیست که نمی‌خواهند پاسخ اسرائیل را دهند، بلکه تدبیر فرماندهان نظامی ما آن است که منطقه بیش از این نباید دچار آشوب شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: البته اسرائیل بداند که قطعاً در فرصت مناسبی پاسخ قاطعی به آنان داده خواهد شد.

 

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها