|

نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی:

ادعای دریافت سکه از سوی یکی از نمایندگان مورد رسیدگی قرار گیرد

نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید موضوع ادعای مطرح شده مبنی بر دریافت سکه از سوی یک نماینده و یا نمایندگان با جدیت مورد پیگیری قرار گیرد.

ادعای دریافت سکه از سوی یکی از نمایندگان مورد رسیدگی قرار گیرد

به گزارش شبکه شرق، کیومرث سرمدی در جلسه علنی عصر امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر اطلاعات گفت: دشمن در آستانه برگزاری انتخابات به دنبال ناامید کردن مردم است، در شهرستان اسدآباد در طول یکسال گذشته در فضای مجازی عده‌ای با تشویش اذهان با فحاشی و توهین ایثارگران آبرومند و خانواده‌های شهدا و مسئولین را مورد تهمت قرار می‌دهند و هر کسی که تلاش می‌کند تنور انتخابات را گرم کند مورد هتک حرمت قرار می‌دهند.

وی ادامه داد: این موضوع یک‌سال است ادامه دارد لذا لازم است وزیر اطلاعات به این موضوع ورود کند چون سرنخ این کارها مشخص است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکری به هیات رئیسه اظهار کرد: تهمتی به نمایندگان زده شده است مبنی بر این‌که ۱۴۰ سکه در قالب رشوه به نماینده و یا نمایندگان داده شده است، این اتهام را فردی بیان کرده که ادعای اطلاع کامل از قضیه را دارد.

سرمدی اضافه کرد: وقتی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بحث خودروهای شاسی‌بلند را شفاف نکرد اکنون کار به جایی می‌رسد که اتهاماتی همچون دریافت رشوه و سکه به نمایندگان می‌زنند. لازم است هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی برای دفاع از شأن و حیثیت نمایندگان به این موضوع ورود کنند.

 

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها