|

واکنش تند نماینده سراوان به حمله پاکستان؛ ما تروریست نداشتیم

نماینده سراوان در واکنش به حمله امروز پاکستان گفت: ارتش پاکستان دقیقا می‌داند همیشه تروریست‌هایی که به خاک ایران در این منطقه حمله می‌کردند، مقرشان در کشور خودشان بوده است؛ ما تروریست نداشتیم.

واکنش تند نماینده سراوان به حمله پاکستان؛ ما تروریست نداشتیم

به گزارش شبکه شرق، نماینده سراوان به حمله پاکستان به این منطقه واکنش نشان داد و گفت: ارتش پاکستان دقیقا می‌داند همیشه تروریست‌هایی که به خاک ایران در این منطقه حمله می‌کردند، مقرشان در پاکستان بوده است.

ملک فاضلی، نماینده سراوان در مجلس شورای اسلامی درباره حمله ارتش پاکستان به سراوان گفت: فعلا مسئله روشن نیست و جزئیات آن باید مشخص شود.

نماینده سراوان در مجلس شورای اسلامی درباره این‌که پاکستان بیانیه داده  و مدعی شده که مقر تروریست‌ها را مورد هدف قرار داده است، بیان کرد: ما تروریست نداشتیم. با وجود بیانیه‌ای که پاکستان داده است، ارتش این کشور دقیقا می‌داند همیشه تروریست‌هایی که به خاک ایران در این منطقه حمله می‌کردند، مقرشان در پاکستان بوده است.

فاضلی یادآور شد: در سال‌های اخیر هر کسی از ایران توسط این گروه‌ها گروگان گرفته می‌شد به پاکستان می‌بردند، این کشور یک مورد بیاورد که یک پاکستانی در ایران گروگان گرفته شده باشد.

منبع: ایلنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها