|

محسن سراوانی که به جرم جاسوسی اعدام شده هیچ سمت و ارتباطی با دفتر رهبری نداشته است

پیگیری‌ها از یک منبع آگاه، حاکی از اعدام فردی به نام محسن سراوانی به جرم جاسوسی است لیکن وی نه تنها هیچ سمت و ارتباطی با دفتر رهبر انقلاب نداشته بلکه در سال ۹۸ به اتهام سوءاستفاده از عنوان دفتر مقام معظم رهبی و جعل امضا تحت تعقیب قرار گرفته و بازداشت شده است. این منبع افزود: بدیهی است عکس یک فرد با ریکی از اعضای دفتر رهبر انقلاب که می‌تواند در برخی موقعیت‌ها اتفاق بیفتد به هیچ عنوان دال بر ارتباط آن فرد با دفتر یا حتی ارتباط خاص با آن عضو دفتر نیست.

محسن سراوانی که به جرم جاسوسی اعدام شده هیچ سمت و ارتباطی با دفتر رهبری نداشته است

به گزارش شبکه شرق، بنا بر پیگیری‌ها فردی با نام محسن سراوانی ارتباطی با دفتر رهبر انقلاب نداشته و اساسا تا کنون پستی تحت عنوان «مشاور جوان» در دفتر رهبر انقلاب وجود نداشته است.

پیگیری‌ها از یک منبع آگاه، حاکی از اعدام فردی به نام محسن سراوانی به جرم جاسوسی است لیکن وی نه تنها هیچ سمت و ارتباطی با دفتر رهبر انقلاب نداشته بلکه در سال ۹۸ به اتهام سوءاستفاده از عنوان دفتر مقام معظم رهبری و جعل امضا تحت تعقیب قرار گرفته و بازداشت شده است.

این منبع افزود: بدیهی است عکس یک فرد با یکی از اعضای دفتر رهبر انقلاب که می‌تواند در برخی موقعیت ‌ها اتفاق بیفتد به هیچ عنوان دال بر ارتباط آن فرد با دفتر یا حتی ارتباط خاص با آن عضو دفتر نیست.

ایران اینترنشنال، بتازگی گزارشی در باره محسن سراوانی با تیتر:‌ «جزییات پرونده «مشاور بیت خامنه‌‌ای» که به اتهام جاسوسی برای اسرائیل اعدام شد» منتشر کرده است. 

در این گزارش از سراوانی با عنوان «مشاور جوان بیت رهبری» هم نام برده شده است.

 

منبع: فارس
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها