|

درخواست مهم سردار رادان از مردم در پی حادثه تروریستی کرمان

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه مردم همواره همراه همیشگی خادمان نظم و امنیت بوده و هستند، بر واکاوی دقیق حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان تاکید کرد.

درخواست مهم سردار رادان از مردم در پی حادثه تروریستی کرمان

به گزارش شبکه شرق، فرمانده کل انتظامی کشور درباره حادثه تروریستی کرمان گفت: ضمن واکاوی دقیق این حادثه تروریستی، خود را خادم و جان فدای مردم می‌دانیم.

سردار احمدرضا رادان، پنجشنبه «۱۴ دی ماه 1402» در کمیسیون عملیات پلیس کرمان ضمن واکاوی دقیق حادثه تروریستی گلزار شهدا و ابراز هم‌دردی مجدد با خانواده شهدا و مجروحان این حادثه، افزود: این رخداد ناجوانمردانه و آسمانی شدن مریدان سردار دل‌ها در دیار فرمانده شهید، نشان از ضعف و ناتوانی دشمنان قسم خورده است.

او تصریح کرد: این امت صبور، ایثارگر و ولایی از خیلی وقت پیش شاهد قطعه قطعه شدن پیکر فرزندان این آب و خاک در جنگ تحمیلی مقابل دشمنان قسم‌خورده انقلاب بوده‌اند و هیچ‌گاه احساس شکست و هراسی نخواهند داشت.

رادان با اشاره به این‌که عملیات‌های تروریستی دشمن از رویدادهای پرشمار زمان انقلاب و زمان جنگ بوده‌اند، افزود: در رخداد گلزار شهدای کرمان چینش و ایفای نقش واحدهای اورژانس، هلال احمر، آتش نشانی، پلیس و دیگر یگان‌های امدادی بر اساس طرح عملیاتی خود بوده و در زمان وقوع انفجار هم هر چه در توان داشتند، انجام دادند اما در وقوع این‌گونه عملیات‌ها، پیچیدگی‌های خاص وجود دارد که باید در ابعاد مختلف احصا شوند.

فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: در این میان حضور شهدایی از مجموعه انتظامی در شمار دیگر شهدا و مکان‌های گردهمایی مردم حامل این نکته است که پلیس در تمام عرصه‌ها حضور شبانه روزی دارد و تنها زمانی این حضور حس می‌شود که چنین مواردی رخ می‌دهد و بیش از پیش به اهمیت دو نعمت پنهان امنیت و سلامت پی می‌بریم.

او با تاکید بر اهتمام کامل مجموعه انتظامی به منظور دلجویی و رسیدگی بی وقفه به امور خانواده شهدای انتظامی و هم‌چنین همکاری همه‌جانبه با خانواده سایر شهدا و مجروحان، تأکید کرد: در این رابطه ضمن واکاوی دقیق این حادثه تروریستی، خود را خادم و جان فدای مردم می‌دانیم.

سردار رادان از مردم عزیز کشورمان خواست ضمن حفظ هوشیاری در مقابل هجمه‌های آشکار و پنهان دشمنان، هرگونه مورد خاص و مشکوک را به پلیس و دیگر نهادهای امنیتی گزارش کنند.

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها