|

تاکید رئیسی بر تسریع پرداخت وام ازدواج

رئیس‌جمهور خواستار تلاش بیشتر بانک مرکزی برای تسریع در پرداخت وام افرادی که در صف دریافت تسهیلات قرار دارند، شد.

تاکید رئیسی بر تسریع پرداخت وام ازدواج

به گزارش شبکه شرق، رئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت، بر تسریع در پرداخت وام ازدواج افراد در صف دریافت تسهیلات تاکید کرد.

سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه «13 دی ماه 1402» در جلسه هیات دولت با تبریک سالروز ایام فرخنده ولادت حضرت صدیقه طاهره (س) و نیز زادروز امام خمینی (ره)، از اقدامات انجام شده در روند پرداخت وام ازدواج قدردانی کرد و خواستار تلاش بیشتر بانک مرکزی برای تسریع در پرداخت وام افرادی که در صف دریافت تسهیلات قرار دارند، شد.

رئیس‌جمهور همچنین با اشاره به سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، وی را شاگرد و درس‌آموز مکتب امام راحل و حضرت فاطمه (س) دانست که با اخلاص و مجاهدت و مقاومت خود در مسیر مقابله با باطل تبدیل به یک مکتب شد.

رئیسی تلاش برای فهم این مکتب و تحقق اهداف آن را از ضرورت‌های تجلیل از بزرگانی چون شهید سلیمانی دانست.

رئیس‌جمهور، شهادت «صالح العاروری» از مبارزان برجسته فلسطینی را محکوم و از نقش این شهید در مبارزه با اسرائیل و دفاع از حقوق ملت مظلوم و مقتدر فلسطین تجلیل کرد.

در جلسه امروز هیات دولت، همچنین وزیر ورزش و جوانان در گزارشی از روند پرداخت وام ازدواج، از پرداخت ۱۲۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج در قالب ۶۱۹ هزار فقره وام از ابتدای سال تاکنون خبر داد و افزود: حدود ۲۶۳ هزار نفر همچنان در صف دریافت تسهیلات ازدواج قرار دارند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با اشاره به اجرای پویش ملی سلامت، از شرکت ۳۲ میلیون و ۵۵۶ هزار نفر تا امروز در این پویش خبر داد و افزود: این عدد یک رکوردشکنی بی‌سابقه در پویش‌های مشابه بوده و گواه اعتماد مردم به نظام سلامت کشور است.

عین‌اللهی با تشکر از تلاش رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی در این زمینه، توجه بیشتر جامعه به اصلاح سبک زندگی، تغذیه سالم و ورزش را خواستار شد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها