|

ابطحی روایت کرد؛

جزییات تشنج در جلسه رئیسی با ۵۰ فعال سیاسی بعد از حرف‌های محصولی درباره انتخابات ۸۸

فعال سیاسی اصلاح طلب در خصوص جلسه رئیسی با نمایندگان جریان سیاسی کشور نوشت: گرچه این جلسات در واقعیت اجتماعی اثر جدی نخواهد داشت اما برای زدن حرفها به صورت مستقیم خوب بود.

جزییات تشنج در جلسه رئیسی با ۵۰ فعال سیاسی بعد از حرف‌های محصولی درباره انتخابات ۸۸

به گزارش شبکه شرق، سید محمدعلی ابطحی در صفحه اینستاگرام خود از دیدار رییس‌ دولت سیزدهم با ۵۰ نماینده شاخص جریان‌های سیاسی کشور خبر داد و نوشت:

جلسه دو ساعته‌ای آقای رئیسی با روسای احزاب و فعالان سیاسی داشت. حدود ۵۰ نفر بودند. جلسه‌ای به این تنوع تا حالا ندیده بودم.

خیلی‌ها حرف زدند. یک بار هم با صحبت‌های آقای محصولی که اصرار داشت بهترین انتخابات ۸۸ بوده و فتنه و از این صحبت‌ها به تشنج کشید. ربیعی جواب تندی به او داد.

در همین تشنج، نوبت من شد که حرف بزنم. گفتم باید قبول کنیم مردم قهرند. تمام ما هم با هم تلاش کنیم اثری در مشارکت نخواهد داشت. شاید اگر اختیاراتی مثل سیاست خارجی که اثرش در اقتصاد مهمتر از همه هست و یا سیاست فضای مجازی و فیلترینگ را اعلام کنید مجلس تصمیم می‌گیرد. جامعه احساس کند مجلس می‌تواند موثر باشد.

مجید انصاری، محمد و محسن هاشمی، کواکبیان، مرعشی، نوبخت، جواد امام، علی مطهری، وکیلی، ربیعی، پزشکیان و من از این سو و محصولی، روح‌الامینی، نظام موسوی، الله‌کرم و کلی از سیاسیون دیگر حرف زدند.

آقای رئیسی به من به شوخی گفت: استثنائا این دفعه خوب حرف زدی. منم لازمه بگم استثنائا این دفعه خیلی خوب حرف زد. به خصوص وقتی گفت: نظر ما این است که همه تایید شوند مگر آنان که با دلیل جدی و قانونی نمی‌توانند شرکت کنند. در حقیقت زیر آب عدم احراز صلاحیت را زد.

گرچه این جلسات در واقعیت اجتماعی اثر جدی نخواهد داشت اما برای زدن حرفها به صورت مستقیم خوب بود.

5968392

 

منبع: خبر آنلاین
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها