|

سردار فدوی:

دشمن دنبال ناامید کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات است

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمن دنبال ناامید کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات است گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ۱۱ ماه قبل از انتخابات هشدار‌های لازم ارائه کرده است و تاکید کردند برای ناکامی دشمن باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

دشمن دنبال ناامید کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات است

به گزارش شبکه شرق، جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به ذلت چند باره نظامیان آمریکایی در برابر رزمندگان سپاه گفت: اکنون در جنگ سخت کسی جرات نکرده با گذشت ۳۵ سال از پایان جنگ به ما تیر بزند.

دریادار پاسدار علی فدوی شامگاه چهارشنبه در مراسم یادواره ۵۸۶ شهید شهرستان بوشهر جایگاه شهید و آثار برکات آن در دنیا و آخرت را برشمرد و اظهار داشت: شهید افتخار بزرگی برای هر جامعه، شهر و روستایی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه حماسه و رشادت شهدا همواره در جامعه و دوران‌های مختلف تاریخی زنده و جاویدان است گفت: استان بوشهر در عرصه فرهنگ ایثار و شهادت دارای افتخارات چند صد ساله است و همواره به تکلیف الهی خود عمل کرده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه جایگاه بوشهر در عرصه عمل به تکلیف در مبارزه با دشمنان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: مردم استان بوشهر در طول تاریخ چند صد ساله عمل به تکلیف الهی داشته‌اند که نام شهید رئیس علی دلواری در مبارزه با استعمار انگلیس در تاریخ مانا است.

سردار فدوی با بیان اینکه رئیس علی دلواری و همرزمانش در زمانی که حکومت بی عرضه و بی کفایت قاجار اجازه دست درازی استعمار انگلیس به ایران و بوشهر داده بود مردانه در مقابله آن‌ها ایستاد گفت: رئیس علی دلواری و مردم بوشهر پوزه انگلیس متجاوز را به خاک مذلت مالید.

وی به آثار تجاوز انگلیس در بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: در طول سال‌های بعد از شهادت رئیس علی دلواری، انگلیسی‌ها با همکاری مزدوران داخلی برای پاک کردن آثار شکست خود تلاش کردند، ولی مردم غیرتمند و دلیرمردان بوشهر با بصیرت نگذاشتند این آثار نابود شود و این یک افتخار بزرگ است.

جانشین فرمانده کل سپاه تقدیم ۲۰۰ هزار شهید در ایران اسلامی پس از پیروزی انقلاب تاکنون را یک افتخار و نشان از دلدادگی ملت ایران نسبت به ائمه طهارت علیه‌السلام دانست و خاطرنشان کرد: شهدا نسبت به تکلیف الهی اقدام کرده‌اند و بر اساس وصیتنامه شهدا باید راه آنان ادامه یابد.

سردار فدوی با بیان اینکه وصیتنامه شهدا عظمت بزرگی برای خانواده‌ها و آحاد مردم است گفت: در وصیت‌نامه شهدا راه ۷۰ ساله را می‌توان یک شبه طی کرد، آنان به اسلام، اطاعت از امام، و در بخش‌های بعد به زنان، خواهران و مادران سفارش کرده‌اند که مواظب حجاب خود باشید چنانچه این هم تکلیف است.

وی با بیان اینکه در زمینه حجاب بانوان در قرآن با صراحت بیان شده است اضافه کرد: در سال گذشته در زمینه این تکلیف الهی، خبیث‌ترین، خبیث‌ها علیه ما هجمه کردند که در راس آن‌ها آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها بودند، همان آنانی که ۸۲ روز است آنچنان در غزه جنایت کرده‌اند که همه عالم فهمیدند و آن تصویری که به دروغ برای آن‌ها درست شده بود به هم ریخت و این بزرگترین پیروزی راهبردی است که دلدادگان انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت در فلسطین به دست آوردند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه چهره واقعی شیطان آمریکا و اسرائیل غاصب در جنگ علیه مردم فلسطین بروز پیدا کرد و همه مردم دنیا فهمیدند گفت: آنان می‌گفتند که زنان ایران باید بی حجاب باشد، آنانی که ۸۲ روز است فقط جنایتکاری کردند بیش از ۱۰ هزار کودک و ۸ هزار زن مظلومانه شهید کردند.

سردار فدوی ادامه داد: این‌ها در سال گذشته در دفاع از زن صحبت می‌کردند و زنان ما تشویق می‌کردند که بی حجاب شوند، چون بی حجابی اول گام و پیروزی که شیطان به دست می‌آورد برای اینکه بندگان خدا را جهنمی کند، آیا باید زنان ما به حرف شیطان‌صفتانه که اینقدر عیان ماهیت خودشان را نشان داده‌اند، این در حالی است که در طول تاریخ آنان عظمت، افتخار، غیرت، شرف و انجام تکلیف الهی وجود دارد، آیا باید شاهد بی حجابی زنان باشیم.

وی با بیان اینکه در این جنگ، دشمن در پشت خاکریز، زنان را به میدان آورد گفت: در خاکریز جبهه حق باید زنان هم به میدان بروند تا پیروزی کامل به دست بیاوریم، نگذاریم واجب خدا ملعبه دست دنیا پرستان و شهوت‌رانان قرار بگیرد.

جانشین فرمانده کل سپاه اضافه کرد: در پشت همه بی‌عفتی‌ها، مردانی وجود دارند که در راه شیطان بسر می‌برند و دستور شیطان را عمل می‌کنند.

سردار فدوی با بیان اینکه بوشهر باید سردمدار انجام همین تکلیف الهی باشد تصریح کرد: مهم این است که ما به تکالیف که خداوند برای ما مشخص کرده عمل کنیم، تکالیفی که خیلی کم است، ولی باید آن را انجام بدهیم تا وعده‌های خداوند محقق شود، وعده‌هایی که در آن تخلفی نیست، ولی در همه وعده‌های الهی شرط گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه آن شرط‌ها باید ابتدا بندگان خدا انجام دهند تا وعده خدا محقق شود اضافه کرد: ما باید مواظب انجام تکالیفی که خدا بر عهده بندگان گذاشته است باشیم تا وعده خدا که حق است و در آن تخلفی نیست محقق شود.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: در ۴۵ سال گذشته نظام ما و امامین انقلاب اسلامی و مردم به تکالیف خود عمل کردند و خداوند هم به وعده‌اش عمل کرده و اکنون ما با افتخار، سربلند و پیروز بزرگ هستیم و دشمنان ما از جمله شیطان بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی در ذلت قرار گرفته‌اند و همه مردم دنیا این را فهمیده‌اند.

فدوی با بیان اینکه نگاه کنیم ۹ سال پیش دلدادگان انقلاب اسلامی در یمن در چه وضعیتی بسر می‌بردند تصریح کرد: ۹ سال بعد آنچنان مقتدر و با صلابت شده‌اند که در جنگ کنونی، یمنی‌ها مقتدرانه عمل می‌کنند، هم اعلام رسمی جنگ با شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیست‌ها کرده‌اند و هم اینکه اقدام کرده‌اند و دائم این اقدام ادامه می‌دهند.

وی ادامه داد: به چه علتی خداوند این توانمندی را به عزیزان داد، به خاطر اینکه به تکلیف الهی خود عمل کرده‌اند، وقتی که ما مطمئن هستیم و در دلمان به تحقق وعده الهی باور داریم در ازای کار کمی که می‌کنیم خداوندبه وعده عمل می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه بیان کرد: اگر در برخی امور دچار مشکل و گرفتار هستیم یعنی به تکلیف الهی عمل نشده که این قائده خدا کامل شود.

فدوی با اشاره به مشکل معیشت و اقتصاد گفت: این به معنا است که هنوز پای کار در انجام تکلیف الهی نرفته‌ایم که این مشکل را حل کنیم و این درحالی است که بار‌ها تجربه کرده‌ایم که اگر ما برای خدا، با اخلاص، با صدق پای کار برویم حتما خداوند متعال بهترین نتیجه برای ما رقم خواهد زد.

وی با بیان اینکه اکنون در جنگ سخت کسی جرات نکرده با گذشت ۳۵ سال از پایان جنگ به ما تیر بزند گفت: در جنگ‌های دیگر مانند جنگ اقتصادی، فرهنگی، رسانه‌ای و نرم دشمنان دارند با ما جنگ می‌کنند و به مانند جنگ سخت خداوند وعده‌اش حق است و در وعده الهی تخلفی نیست.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در دهه ۶۰ جمعیت شهرستان بوشهر اندک بود، ولی بیش از ۵۰۰ شهید تقدیم کرده است گفت: مردم با انجام تکالیف الهی وارد میدان شدند و با وجود اینکه می‌دانستند امکان دارد شهید شوند، ولی منصرف نشدند.

فدوی با بیان اینکه در جنگ‌های امروزی نه تنها سخت نیست جان دادن ندارد به افتخارات بوشهر در مبارزه با دشمنان پرداخت و خاطرنشان کرد: مردم بوشهر پشتوانه چندصد ساله در عرصه ایثار و شهادت دارند.

وی با اشاره به اینکه شیطان بزرگ چند نفر مستقیم از جمله شهید سلیمانی به شهادت رساند تصریح کرد: غیر شهید سلیمانی، تنها جایی که مستقیم عزیزان در خلیج‌فارس به شهادت رساند استان بوشهر است، چون شهید نادر مهدوی و همرزمانش در رویارویی با آمریکا در خلیج‌فارس در مهر ماه ۱۳۶۶ به شهادت رسیدند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه رزمندگان بوشهری آمریکا را به ذلت کشیدند گفت: این افتخار بزرگی محسوب می‌شود که باید از این فرصت برای انجام تکالیف استفاده شود.

فدوی اضافه کرد: برای زدن تودهنی به آمریکا و هم پیمانان آنها، باید مردم شور و شعفی در انتخابات ۱۱ اسفند با مشارکت حداکثری نشان دهند، مهم نیست چه کسی انتخاب می‌شود مهم این است که با مشارکت حداکثری انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه دشمن دنبال ناامید کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات است گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ۱۱ ماه قبل از انتخابات هشدار‌های لازم ارائه کرده است و تاکید کردند برای ناکامی دشمن باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰ هزار یادواره شهید در سال در کشور برگزار می‌شود گفت: روزی چند یادواره شهید برگزار می‌شود که پشتوانه بزرگی برای تکلیف به عمل است.

 

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها