|

وزیر جنگ اسرائیل:

هرکس علیه ما اقدام کند در امان نخواهد بود

یک مقام اسراییلی اعلام کرد: ما با چند جبهه مختلف جنگ مواجه هستیم و از هفت منطقه (جغرافیایی مختلف) مورد حمله قرار می گیریم.

هرکس علیه ما اقدام کند در امان نخواهد بود

به گزارش شبکه شرق، وزیر جنگ اسرائیل اذعان کرد که این رژیم در چندمحور، از سوی مقاومت تحت فشار و هزینه سنگینی در نوار غزه می پردازد.

«یوآف گالانت» طی سخنانی در کنست (پارلمان) این رژیم اعلام کرد: ما با چند جبهه مختلف جنگ مواجه هستیم و از هفت منطقه (جغرافیایی مختلف) مورد حمله قرار می گیریم.

این مقام اسراییلی افزود: غزه، لبنان، سوریه، کرانه باختری، عراق، یمن و ایران هفت منطقه ای است که اسرائیل از این مناطق مورد حمله قرار گرفته است.

گالانت افزود: ما تاکنون به حملات انجام شده از شش منطقه از این هفت منطقه پاسخ عملیاتی داده ایم.

این مقام اسراییلی با تکرار تهدیدات پوشالی علیه محور مقاومت گفت: هرکس علیه ما اقدام کند یک هدف مشروع خواهد بود و هیچ کس در امان نخواهد بود.

گالانت با بیان اینکه جنگ علیه غزه، "طولانی و سخت" خواهد بود، افزود: این جنگ هزینه سنگینی خواهد داشت اما باید بدانیم در صورت تحقق نیافتن اهداف جنگ، اسرائیلی ها حاضر به زندگی در اینجا نخواهند بود زیرا ما نتوانسته ایم از آنها محافظت کنیم.

عملیات طوفان الاقصی در ۱۵ مهرماه و اقدام هماهنگ محور مقاومت علیه ارتش اشغالگر اسراییلی در روزهای بعد، یکپارچگی و وحدت بین گروه های مقاومت در جغرافیای جهان اسلام را به نمایش گذاشت.

بعد از یورش وحشیانه ارتش اشغالگر اسراییلی به غزه، حزب الله لبنان با هدف قرار دادن مناطق شمالی سرزمین های اشغالی و دیگر گروه های مقاومت در عراق، سوریه و یمن با هدف قرار دادن پایگاه های آمریکا و کشتی های وابسته به رژیم اشغالگر، هزینه ادامه جنایات علیه مردم غزه و کرانه باختری را برای این رژیم بالا بردند.

اگرچه در جریان عملیات علیه گروه تروریستی داعش نیز، محور مقاومت، یکپارچگی و اتحاد در میدان نبرد نظامی را اثبات کرده بود ولی این عملیات به گستردگی عملیات اخیر علیه رژیم اشغالگر قدس نبود.

 

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها