|

حسن نوروزی، نماینده مجلس شورای اسلامی اعلام کرد:

تکذیب سفر رئیس‌جمهور با ۵۰۰ محافظ به پرند

نماینده مردم رباط کریم در مجلس اعلام کرد: خبر منتسب به بنده مبنی بر اینکه رئیس جمهور با ۵۰۰ محافظ به پرند سفر کرده است، کاملا اشتباه است.

تکذیب سفر رئیس‌جمهور با ۵۰۰ محافظ به پرند

به گزارش شبکه شرق، 

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی خبر منتسب به وی مبنی بر سفر رئیس‌جمهور با ۵۰۰ محافظ به پرند و مدیریت اشرافی دولت را تکذیب کرد.

حجت الاسلام حسن نوروزی، ضمن تکذیب خبری به نقل از خود که در سایت خبر آنلاین منتشر شده است، مبنی بر اینکه رئیس جمهور با ۵۰۰ محافظ به پرند سفر کرده است، بیان کرد: این خبر صحت ندارد. اینکه گفته شده رئیس جمهور با ۵۰۰ محافظ به پرند سفر کرده است، کاملا اشتباه است. حتی اینکه ۵۰۰ همراه نیز با رئیس جمهور بودند اشتباه است. بنده تذکر دادم خبر اصلاح شود.

وی در ادامه اظهار کرد: اصلا اینگونه نیست که بنده گفته باشم مدیریت اشرافی است. مصاحبه اصلا اینگونه نبوده است. مسئولان به دنبال حل مشکلات مردم هستند. اصلاحیه مصاحبه منتشر خواهد شد.

برخلاف فضای گفت‌وگو، این رسانه اصرار داشته است که القا کند که رئیسی با ۵۰۰ محافظ به پرند رفت و در دولت رئیسی برخی کارها از کنترل خارج می‌شود، حتی این رسانه اصرار داشته که این موضوع خلاف واقع را تیتر خبر خود انتخاب کند.

 

منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها