|

ارتش ایران بیانیه جدید صادر کرد + عکس

روابط‌عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران بمناسبت (۱۵ آذرماه) سالگرد شهادت شهدای اصحاب رسانه و ارتش، پیامی صادر کرد.

ارتش ایران بیانیه جدید صادر کرد + عکس

به گزارش شبکه شرق، روابط‌عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران بمناسبت (۱۵ آذرماه) سالگرد شهادت شهدای اصحاب رسانه و ارتش، پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

خبرنگاران متعهد، جهادگران عرصه بصیرت و راویان فرهنگ شهادت هستند که با هنر متعالی خبرنگاری، نورافشانی و روشنگری می‌کنند. این هنر پیامبرگونه، مروجان فرهنگ ایثار و شهادت را در صف مجاهدان قرار می‌دهد، آنگونه که حتی خبر شهادت خویش را هم در فرجام رسالتشان تحریر کنند و راویان فرهنگ ایثار و شهادت و حاملان پرچم عزت و اقتدار امت در منظر ملت‌ها شوند.

اصحاب رسانه، این مروجان راستین فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت، دفاع از حقوق مظلومان مقتدر و اهتزاز پرچم بصیرت را وجه همت خود قرار داده‌ و چراغ راه ملت‌ها شده‌اند؛ کسانی که پیام ایستادگی در برابر مستکبران و پیروزی پیروان حقیقت را به جهانیان مخابره می‌کنند.

امروز شهدای والامقام رسانه، از آنان‌که در دفاع مقدس، مسیر شهادت را پیمودند تا نخبگانی که در بلندترین پروازشان، 15 آذر را به نام شهدای رسانه متبرک کردند و ده‌ها شهید رسانه که گواه مظلومیت ساکنان غزه هستند، در جبهه جهادگران تبیین، صف شهیدان تبیین را تشکیل داده‌اند.

شایسته است تا از مجاهدت و تلاش این نخبگان رسانه، به نیکی تجلیل و تقدیر شود. به همین مناسبت مراسم تجدید پیمان و بزرگداشت شهدای رسانه در جوار مزار این چهره‌های فرهیختگی و حق‌نگاری برگزار می‌شود.

از امت حزب‌الله دعوت می‌شود تا در مراسم تجدید میثاق با شهدای والامقام رسانه که ۱۶ آذرماه از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۶:۰۰حضور یابند.

ارتش

منبع: فارس
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها