|

تهدید به بمب‌گذاری مدارس بلژیک را تعطیل کرد

حدود ۳۰ مدرسه در بروکسل و منطقه برابانت بلژیک در نتیجه دریافت این تهدید، روز دوشنبه (امروز) تعطیل شدند و مقام‌های پلیس و امنیتی در این مدارس استقرار یافتند.

تهدید به بمب‌گذاری مدارس بلژیک را تعطیل کرد

به گزارش شبکه شرق، نهاد دولتی مسئول مدارس در بلژیک به دلیل دریافت خبرهایی مبنی بر تهدید بمب‌گذاری در برخی مدارس این کشور، روز دوشنبه (امروز) حدود ۳۰ مدرسه را تعطیل کرد.

به گزارش منابع رسانه‌ای از بروکسل پایتخت بلژیک، مقام‌های امنیتی شامگاه روز یکشنبه (دیشب) یک هشدار با موضوع احتمال بمب‌گذاری در برخی مدارس دریافت کردند.

به نوشته خبرگزاری رویترز، حدود ۳۰ مدرسه در بروکسل و منطقه برابانت بلژیک در نتیجه دریافت این تهدید، روز دوشنبه (امروز) تعطیل شدند و مقام‌های پلیس و امنیتی در این مدارس استقرار یافتند.

یک نهاد تصمیم گیر درباره مدارس بلژیک اعلام کرد که به منظور انجام تدابیر احتیاطی، روز دوشنبه در ۲۷ مدرسه دانش آموزان نباید حضور یابند و نیروهای پلیس در این مدارس مستقر می‌شوند.

خبرگزاری رویترز در گزارش خود خبر داده که حدود ۳۰ مدرسه در بلژیک به دلیل دریافت تهدید بمب‌گذاری، امروز تعطیل شده است.

مقام‌های بلژیک که کشورشان مقر ناتو و اتحادیه اروپا است، درباره اینکه مدارس تا چه زمانی تعطیل خواهد بود و چه فرد یا گروهی تهدید به بمب گذاری کرده، اظهارنظری انجام نداده‌اند.

 

منبع: فارس
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها