|

نماینده ادوار مجلس:

مردم از این به بعد هیچ حرف و قولی از شما را باور نخواهند کرد

​غلامعلی جعفرزاده گفت: نمادین بودن ثبت نام نمایندگان برای اعزام به غزه موجب بی اعتمادی مردم به مجلس و بی اعتباری نمایندگان می شود. از این به بعد هیچ حرف و قولی را جامعه از نمایندگان مجلس باور نخواهند کرد.

مردم از این به بعد هیچ حرف و قولی از شما را باور نخواهند کرد

به گزارش شبکه شرق، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مجلس درباره ثبت‌نام نمادین ۱۵۰ نماینده برای اعزام به غزه گفت: این حرف زشتی که می گویند «نام نویسی کردیم اما از اول هم قرار نبود کسی به غزه برود». در واقع از این به بعد نمایندگان مجلس باید مشخص کنند حرفی که می زنند نمادین است یا واقعی.

وی افزود: مگر در زمان ۸ سال دفاع مقدس، نمایندگان مجلس نمادین برای اعزام به جبهه نام نویسی می کردند؟ خیر، واقعی به نبرد با دشمن متجاوز می رفتند و در این راه شهید یا مجروح می شدند بنابراین حرف نامربوطی است که آن آقای نماینده زد. او باید بداند کسی که ثبت نام می کند نمادین نیست.

این فعال سیاسی با تمسخر شدن ادعای «نمادین بودن ثبت نام نمایندگان برای اعزام به غزه» در رسانه های معاند اظهار کرد: ۶ میلیون نفر مردم عادی برای مبارزه با اسرائیل ثبت نام کردند؛ طبیعی است که نمایندگان مجلس باید در صف جلوتر در این نبرد و مبارزه قرار بگیرند.

جعفرزاده ادامه داد: نمادین بودن ثبت نام نمایندگان برای اعزام به غزه موجب بی اعتمادی مردم به مجلس و بی اعتباری نمایندگان می شود. از این به بعد هیچ حرف و قولی را جامعه از نمایندگان مجلس باور نخواهند کرد. امیدوارم هرچه سریعتر این عبارت ناصحیح اصلاح شود. ثبت نام نمایندگان برای اعزام به غزه باید حقیقی باشد و نشان دهند که تمایل واقعی دارند که بروند و با اسرائیل بجنگند.

 

منبع: نامه نیوز
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها