|

غلامعلی جعفرزاده امین‌آبادی:

​در دولت سیزدهم بسیاری از حرام‌ها، حلال شد

​غلامعلی جعفرزاده امین‌آبادی گفت: در دولت سیزدهم به‌نوعی می‌توان گفت که بسیاری از حرام‌ها، حلال شد. در دولت حسن روحانی اگر در این همراهی‌ها اتفاقی می‌افتاد، مردم نتیجه‌اش را می‌دیدند.

​در دولت سیزدهم بسیاری از حرام‌ها، حلال شد

به گزارش شبکه شرق، غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت‌وگویی کرده است.

بخش‌های مهم این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:

قطعاً دولت یازدهم و دوازدهم بی‌نقص نبوده است اما اگر این مساعدت‌ها، همکاری‌ها و چشم‌پوشی‌ها که با دولت سیزدهم اتفاق می‌افتد در دولت روحانی رخ داده بود وضعیت بسیار متفاوت می‌شد.

در دولت سیزدهم به‌نوعی می‌توان گفت که بسیاری از حرام‌ها،  حلال شد. در دولت حسن روحانی اگر در این همراهی‌ها اتفاقی می‌افتاد، مردم نتیجه‌اش را می‌دیدند، همین برجام که آنها درباره احیایش این همه سروصدا کردند و مانع ایجاد کردند، در دولت سیزدهم با نتایج و آثارش عکس یادگاری می‌اندازند.

همه دولت‌ها از اوراق برای تامین مالی استفاده کردند و همه دولت‌ها با بدهکاری دولت قبل روبه‌رو هستند اما دولت سیزدهم در این زمینه بداخلاقی کرد.

همین دولت رئیسی برای دولت بعدی بدهی ایجاد می‎کند اما انگار این دولت بروز این اتفاقات را نمی‌دانسته است و فقط همه مشکلات را به دولت قبل نسبت می‌دهد و واقعیت‌ها را به مردم نمی‌گوید. البته به نظر می‎رسد در بخشی از نهادها سواد کافی را برای تشخیص این موارد ندارند.

دولت آقای رئیسی بداخلاقی بسیار داشته است و من آینده روشنی را برای آن نمی‌بینم.

 

 

منبع: هم‌میهن
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها