|

رمضان شریف، سخنگوی سپاه:

تمام پایگاه‌های آمریکایی رصد می‌شوند

سخنگوی سپاه گفت: اگر بمباران علیه غزه و حمایت‌های آمریکا و شهادت فلسطینی‌ها تداوم داشته باشد در آن صورت منطقه منفجر خواهد شد.

تمام پایگاه‌های آمریکایی رصد می‌شوند

به گزارش شبکه شرق، سردار رمضان شریف، تمام پایگاه‌های آمریکایی و پروازهای آن‌ها رصد می‌شود. عملیات ارسال بمب‌های آمریکایی به اسراییلی‌ها رصد و پیگیری می‌شود.

 

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه ابوذر بیان کرد: در آستانه نیمه شعبان شاهد برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر هستیم. بسیج در این حوزه خطیر و تاثیرگذار به صورت جدی حضور دارد و امید است در این جنگ رسانه‌ای مثل دفاع‌مقدس با پشتیبانی ملت بزرگ ایران و هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی بار دیگر شاهد پیروزی باشیم.

وی ادامه داد: این جنگ رسانه‌ای همانند دوران دفاع‌مقدس نابرابر است. امروز هم رسانه‌های ما با امپراتوری رسانه‌ای دشمن قابل مقایسه نیستند. در جریان مشکوک مسمومیت‌ دانش‌آموزان صرف نظر از ابعاد و حجم آن، یک سوال مطرح می‌شود که چرا برخی‌ در داخل بدشان نمی‌آید این اتفاقات گردن حکومت بیفتد لذا اصحاب رسانه باید فکر کنند که چرا جمعی از روشنفکران و اصحاب رسانه همگام با آمریکا و اسراییلی‌ها به نقاط قوت کشور حمله می‌کنند.

سردار شریف گفت: بر اساس آمار جمهوری اسلامی ۶۴ درصد بیش از رژیم پهلوی و کشورهای همسایه به زنان و دختران توجه کرده و توجه می‌کند. این موضوع نقطه قوتی برای ماست اما چرا تلاش می‌کنند آن را به نقطه ضعف تبدیل کنند.

وی تصریح کرد: باید در حوزه رسانه فکری کنیم چراکه برخی، ناجوانمردانه امثال ماجرای مسمویت دانش‌آموزان را به سپاه مرتبط می‌کنند؛‌ البته دلیلش این هم هست که طراحی‌های دشمن در طول این ۴۵ سال به سد بزرگ و قدرتمند سپاه برخورد کرده است، باید از همراهان داخلی دشمن پرسید، شما که هستید؟ کجا را هدف گرفتید؟ تکلیف دشمن مشخص است، اما ناراحتی ما این است که آن‌هایی که در داخل هستند در پازل دشمن فعالیت می‌کنند.

سخنگوی سپاه در پایان گفت: از این‌رو تا به حال آرایش دفاعی داشتیم اما از این به بعد نوبت تهاجم است. تلاش دشمنان بی‌خود است و راه به جایی نمی‌برد. ملت ایران آنها را به عقب خواهند راند.

در بخش دیگر این مراسم، مرتضی کارآموزیان رئیس بسیج رسانه‌ای کشور، بیان کرد:امسال ۲۱ هزار اثر از بیش از  6800 فعال رسانه‌ای و خبرنگار به دبیرخانه مرکزی ارسال شد و ۶۰ درصد آثار به فتنه اخیر و از شهریور به بعد اختصاص داشت.

وی ادامه داد: مراسم اختتامیه‌های جشنواره‌های رسانه‌ای ابوذر تمامی استان‌ها برگزار شده است.

کارآموزیان خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال هیچ کلیدواژه‌ای را به اندازه رسانه به کار نبردند. ایشان در ۲۲ سخنرانی خودشان تا امروز ۳۸ بار این کلیدواژه را در سخنان خود به کار برده‌اند لذا ما بسیجیان باید پرچمدار جهاد تبیین باشیم و تلاش می‌کنیم از سال آینده راه را به سمت کشف و حل مسئله با رویکرد امیدآفرینی پیش ببریم.

 

منبع: دیده بان ایران
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها