|

زلنسکی: یک «توافق مهم» در مورد تضمین‌های امنیتی بین اوکراین و فرانسه حاصل شد

​رئیس‌جمهور اوکراین امروز یکشنبه اعلام کرد یک توافق «مهم» در مورد تضمین‌های امنیتی بین اوکراین و فرانسه حاصل شده است.

زلنسکی: یک «توافق مهم» در مورد تضمین‌های امنیتی بین اوکراین و فرانسه حاصل شد

به گزارش شبکه شرق، رئیس جمهور اوکراین نوشت: «ما درباره وضعیت میدان نبرد به تفصیل و در همه محور‌ها گفتگو کردیم، ما نیاز‌های فوری نیرو‌های خود را منتقل کردیم... ما درباره جزئیات امنیت در دریای سیاه و کریدور غلات خود که باید گسترش یابد صحبت کردیم.

ما توافق کردیم که همکاری در حفاظت از مسیر‌های دریایی را افزایش دهیم». زلنسکی با بیان اینکه «توافق مهمی در مورد تضمین‌های امنیتی» بین دولت‌های اوکراین و فرانسه حاصل شده است، افزود که دو طرف روی یک سند دوجانبه در مورد تضمین‌ها کار خواهند کرد.

رئیس‌جمهور اوکراین امروز یکشنبه اعلام کرد یک توافق «مهم» در مورد تضمین‌های امنیتی بین اوکراین و فرانسه حاصل شده است.

ولودیمیر زلنسکی در پیامی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد، اظهار کرد که «برنامه‌هایی برای تهیه یک سند دوجانبه در مورد تضمین‌های امنیتی اوکراین در دست کار است».

رئیس جمهور اوکراین نوشت: «ما درباره وضعیت میدان نبرد به تفصیل و در همه محورها گفت‌وگو کردیم، ما نیازهای فوری نیروهای خود را منتقل کردیم... ما درباره جزئیات امنیت در دریای سیاه و کریدور غلات خود که باید گسترش یابد صحبت کردیم. ما توافق کردیم که همکاری در حفاظت از مسیرهای دریایی را افزایش دهیم».

زلنسکی با بیان اینکه «توافق مهمی در مورد تضمین های امنیتی» بین دولت های اوکراین و فرانسه حاصل شده است، افزود که دو طرف روی یک سند دوجانبه در مورد تضمین‌ها کار خواهند کرد.

در پایان ماه اوت گذشته، دمیتری پسکوف، دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور روسیه، در سخنانی در مورد مذاکرات پیرامون تضمین‌های امنیتی برای کی‌یف گفت که ماهیت این روند نامشخص است و به نگرانی‌های روسیه اشاره نمی‌کند و بدون مشارکت آن، حل چنین مسائلی یک‌جانبه خواهد بود.

 

منبع: ايسنا
 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟
  • رضاخواه: در اعتراض به تبانی‌ها برای لاپوشانی تخلفات، از هیئت تحقیق و تفحص استعفا دادم
  • نگاهی به روز اقتصادی صحن و تحلیل تصمیم اقتصادی مجلس برای مقابله با بنگاه‌داری بانک‌ها در گفت‌وگو با نمایندگان