|

واکنش سخنگوی جبهه اصلاحات به رأی‌گیری درباره شرکت یا عدم شرکت در انتخابات

سخنگوی جبهه اصلاحات برخی اخبار با موضوع انجام رأی‌گیری در این جبهه برای شرکت یا عدم شرکت در انتخابات را تکذیب کرد.

واکنش سخنگوی جبهه اصلاحات به رأی‌گیری درباره شرکت یا عدم شرکت در انتخابات

به گزارش شبکه شرق، جواد امام سخنگوی جبهه اصلاحات در واکنش به انتشار برخی اخبار نادرست با موضوع انجام رأی‌گیری در جبهه اصلاحات نسبت «شرکت یا عدم شرکت در انتخابات»، گفت: متاسفانه این روزها شاهد بی‌اخلاقی‌هایی توسط رسانه‌های رسمی که با بودجه بیت المال اداره می‌شوند و یا رفتارهاى غیرحرفه‌اى و به دور از انصاف بعضى از سایت‌هاى خبری و اشخاصی با عناوین روزنامه‌نگارى که علی‌الظاهر توسط برخی نهادها هدایت می‌شوند، هستیم.

بخش هایی از گفت و گوی جواد امام را در ادامه بخوانید:

آن‌ها با توسل به دروغ، اخبار کذبی را به رهبران اصلاح‌طلب و جبهه اصلاحات نسبت داده و تمام سعی و تلاش خود را در جهت تخریب هیأت رئیسه جدید جبهه اصلاحات ایران و با هدف ایجاد اختلاف در بدنه این جریان و به انحراف کشیدن افکار عمومی به کار بسته‌اند.

از جمله یکی از این موارد جوسازى و انتشار خبر کذب مربوط به آراى ۱۹ به ۱۶ در مجمع عمومى است که با اهدافى خاص آن را به تصمیم‌گیرى درباره شرکت و یا عدم شرکت در انتخابات مربوط کرده‌اند.

در حالى که این موضوع صحت ندارد و رأى‌گیرى مورد اشاره مربوط به پیش‌ثبت نام کاندیداها بوده است.

مساله به این صورت بود که در جلسه مجمع عمومى جبهه اصلاحات در مورد ثبت‌نام در انتخابات دو پیشنهاد به رأى گذاشته شد که مضمون و محتواى اصلى هر دو یکى بود و فقط در یکى از پیشنهادات دو واژه نفیاً و اثباتاً آمده بود. محتواى اصلى هر دو پیشنهاد این بود که جبهه در مورد پیش ثبت‌نام انتخابات توصیه‌اى ندارد.

این رأى‌گیرى به‌هیچ وجه در مورد شرکت یا عدم شرکت در انتخابات نبود.

 

منبع: ایلنا
 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟
  • رضاخواه: در اعتراض به تبانی‌ها برای لاپوشانی تخلفات، از هیئت تحقیق و تفحص استعفا دادم
  • نگاهی به روز اقتصادی صحن و تحلیل تصمیم اقتصادی مجلس برای مقابله با بنگاه‌داری بانک‌ها در گفت‌وگو با نمایندگان