|

دیوان عالی کشور حکم مجرمیت سیف و عراقچی را نقض کرد

امروز رای شعبه اول دیوان عالی کشور را که ۴روز قبل صادر شده ، محکومیت آقایان ولی الله سیف، احمدعراقچی و برخی دیگر از مدیران و کارکنان بانک مرکزی نقض و پرونده برای رسیدگی مجدد به دادگاه هم عرض ارجاع داده است.

دیوان عالی کشور حکم مجرمیت سیف و عراقچی را نقض کرد

به گزارش شبکه شرق، امروز رای شعبه اول دیوان عالی کشور را که ۴روز قبل صادر شده ، محکومیت آقایان ولی الله سیف، احمدعراقچی و برخی دیگر از مدیران و کارکنان بانک مرکزی نقض و پرونده برای رسیدگی مجدد به دادگاه هم عرض ارجاع داده است.

پرونده بانک مرکزی از پرونده های بسیار پرسروصدایی است که در دوره ریاست قبلی قوه قضاییه تشکیل شد و اینک دیوان عالی کشور در حکم خود، شیوه‌های مدیریتی محکومان را در باره عرضه ارز فردایی که به دستور مقامات‌بالاتر انجام شده و ضمنا در دولتهای پیشین نیز ساری و جاری بوده بدون اشکال دانسته است.

گفتنی است سال گذشته یکی از اعضای مجمع تشخیص در نامه ای به رهبر انقلاب ماجرای پرونده را شرح داده بود و ایشان طی دستوری به رییس قوه قضاییه تاکید کرده بودند در حق کسی جفا نشود.

 

منبع: خبر آنلاین
 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟
  • رضاخواه: در اعتراض به تبانی‌ها برای لاپوشانی تخلفات، از هیئت تحقیق و تفحص استعفا دادم
  • نگاهی به روز اقتصادی صحن و تحلیل تصمیم اقتصادی مجلس برای مقابله با بنگاه‌داری بانک‌ها در گفت‌وگو با نمایندگان