|

اسرائیل، ایران را درصورت دستیابی به سلاح هسته‌ای تهدید کرد؛

نخست‌وزیر اسراییل: ایران دست بلند اسرائیل را خواهد دید

نخست‌وزیر اسراییل ادعا کرد: اگر ایران همچنان به تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای ادامه دهد دست بلند اسرائیل و توانمندی‌اش را خواهد دید.

نخست‌وزیر اسراییل: ایران دست بلند اسرائیل را خواهد دید

نخست وزیر رژیم صهیونیستی باز هم برای حفظ جایگاه خود گزافه‌گویی‌‌هایی علیه جمهوری اسلامی ایران بر زبان راند.

پایگاه اطلاع رسانی وای نت در گزارشی در این رابطه به ادعاها و یاوه گویی‌های یائیر لاپید پرداخت و نوشت: نخست وزیر اسرائیل در جریان دیدار از پایگاه هوایی نیفاتیم که در آن جنگنده‌های اف ۳۵ مستقر هستند، ایران را تهدید کرد.

به نوشته این رسانه عبری زبان سخنان لاپید در حالی است که دیوید برنیاع رئیس موساد از سوی وی برای متقاعد کردن مسئولین آمریکایی جهت عدم امضای توافق هسته‌ای عازم واشنگتن شده است.

لاپید در کنار زیاده گویی‌های خود همچنین اعتراف کرد با وجود تمام تلاش‌های انجام گرفته هنوز اطمینان ندارد که توانسته باشد مانع از امضای توافق هسته‌ای توسط آمریکا شود.

ادعاهای نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی مطرح می‌شود که شماری از کارشناسان برجسته رژیم صهیونیستی از جمله ایهود اولمرت نخست وزیر اسبق این رژیم اعتراف می‌کنند، اسرائیل توانمندی حمله فراگیر و کامل علیه تاسیسات هسته‌ای ایران را ندارد.

برخی از کارشناسان اعلام می‌کنند، سخنان نخست وزیر رژیم صهیونیستی بیشتر جنبه مصرف داخلی داشته و در آستانه انتخابات کنست یکی از حربه‌های تبلیغاتی او محسوب می‌شود.