|

زهره لاجوردی، نماینده مجلس:

مماشات کنیم، مقابله با بی‌حجابی سخت‌تر می‌شود

زهره سادات لاجوردی می‌گوید: دشمن به بسیاری از اهداف خود رسید. متاسفانه مماشاتی که با بی‌حجابی و بی‌حیایی صورت گرفت کار را برای مقابله با بی‌حجابی و بی‌حیایی سخت‌تر کرده است.

مماشات کنیم، مقابله با بی‌حجابی سخت‌تر می‌شود

به گزارش شبکه شرق، نماینده مردم تهران در مجلس گفت: متاسفانه مماشاتی که با بی‌حجابی و بی‌حیایی صورت گرفت، کار را برای مقابله با بی‌حجابی و بی‌حیایی سخت‌تر کرده است.

زهره سادات لاجوردی، نماینده مردم تهران در مجلس در رویداد دختر ایران که رویدادی برای روایتگری پیشرفت ایران است، افزود: در سال ۱۴۰۱، دیدیم که ۳۸ هزار دروغ تنها در زمینه اعتراضات و حوادث مهسا امینی ایجاد شد. تمام مستندات این دروغ‌ها موجود است اما متاسفانه گاهی تا دروغ این رسانه‌ها اثبات شود؛ آثار و لطمات زیادی را برای جمهوری اسلامی به وجود آورد.

نماینده مجلس گفت: اگر کم‌کاری کنیم و نتوانیم به خوبی روایت کنیم دشمنان برای ما خواب‌ها دیده است اگر یک بار شکست خورده باشد؛ اما روز و شب در فکر راه‌اندازی شبکه‌های ضدانقلاب و معاند است. شبکه‌های تبلیغاتی که ۲۴ ساعته یک جنگ ترکیبی را به راه انداخته است.

لاجوردی افزود: دشمنان در تلاش هستند تا ذهن جوانان ما را به شبهات و دروغ‌ها آلوده کند و این وظیفه ما است که ذهن جوانان را از آلودگی‌ها و این شبهات پاک کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: برای کار معلمان و مربیان پرورشی حتماً باید آمادگی کامل داشته و به‌روز باشند. آنان باید بتوانند یک رابطه مستمر و پایدار ایجاد کنند. فرزندان ما ۱۲ سال با آموزش و پرورش همراه هستند؛ در حالی که اگر خوشبینانه نگاه کنیم تلاش مدرسه تنها این است که دانش آموزان به دانشگاه‌های برتر راه پیدا کردند.

مماشات با بی‌حجابی، مقابله با بی‌حیایی را سخت‌تر می‌کند

لاجوردی با طرح این سوال که تربیت و تبیین موضوعات از سوی مربیان چگونه باید باشد، افزود: باید تبیین و تشریح موضوعات با ارزش‌های دینی ما همراه باشد. ضمن اینکه روایت صحیح را ما باید به موقع ارائه کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه در سال‌های گذشته دشمن به هنگام بروز فتنه به سرعت اقدام به شبهه‌پراکنی کرد، گفت: متاسفانه تا جبهه انقلاب اقدام به روشنگری کند؛ دشمن به بسیاری از اهداف خود رسید. متاسفانه مماشاتی که با بی‌حجابی و بی‌حیایی صورت گرفت کار را برای مقابله با بی‌حجابی و بی‌حیایی سخت‌تر کرده است.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: قانون حجاب و عفاف به زودی تصویب می‌شود اما حمایت مردم از فراجا می‌تواند کاری کند که جامعه‌ای در شأن ایرانیان داشته باشیم.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها