|

اطلاعیه پلیس درباره زمان آغاز اجرای طرح حجاب و عفاف

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از آغاز اجرای طرح حجاب و عفاف در تهران خبر داد.

اطلاعیه پلیس درباره زمان آغاز اجرای طرح حجاب و عفاف

به گزارش شبکه شرق، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «اجرای طرح حجاب و عفاف از «شنبه، ۲۶ فروردین ماه» در تهران آغاز می‌شود.»

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ پیرامون حجاب و عفاف در اطلاعیه‌ای نوشت: «پلیس ضمن اطمینان از رعایت موازین اخلاقی ناگزیر، بر اساس وظایف خویش، با ناقضان قانون حجاب و عفاف برخورد قانونی می‌کند.»

در این اطلاعیه آمده است: 

«فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن تبریک عید سعید فطر و تقدیر از تمامی هموطنان قانون‌مدار به سبب رعایت ارزش‌ها و موازین دینی و اخلاقی جامعه، به اطلاع می‌رساند که در چارچوب مطالبات عمومی و بر اساس وظایف قانونی، طرح حجاب و عفاف از روز شنبه «بیست و ششم فروردین ماه» در همه معابر و اماکن عمومی با جدیت بیشتر دنبال خواهد شد.

به همین سبب، از همه شهروندان، به ویژه زنان گرامی، درخواست می‌شود به منظور رعایت قانون و حفظ ارزش‌های اخلاقی و هنجارهای ملی و مذهبی جامعه، حریم پرحرمت حجاب و عفاف را آنگونه که شایسته است رعایت کنند.

پلیس ضمن اطمینان از رعایت موازین اخلاقی و حریم عفاف توسط قاطبه شهروندان، یادآور می‌شود که ناگزیر، بر اساس وظایف خویش، با ناقضان قانون حجاب و عفاف برخورد قانونی می‌کند. از همین روی، از آنان انتظار دارد که به ارزش‌های قانونی احترام بگذارند و کنش و پوشش خود را در آن چارچوب تنظیم کنند.»

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها