|

جزئیات تازه از افزایش تعطیلی آخر هفته و کاهش ساعت کاری/ شنبه‌ها تعطیل می‌شود؟

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی درباره تکلیف دومین روز تعطیلی آخر هفته و کاهش ساعت کاری توضیحاتی ارائه کرد.

جزئیات تازه از افزایش تعطیلی آخر هفته و کاهش ساعت کاری/ شنبه‌ها تعطیل می‌شود؟

به گزارش شبکه شرق، کمیسیون اجتماعی هفته آینده تکلیف دومین روز تعطیلی آخر هفته را مشخص می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت که کمیسیون اجتماعی در بررسی مجدد جزییات لایحه اصلاح ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری تکلیف دومین روز تعطیلی آخر هفته را مشخص می‌کند.

عباس گودرزی، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بعد از تصویب کلیات لایحه اصلاح ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری در مجلس، با تصمیم رییس جلسه قرار شد این لایحه به صورت دوشوری مورد رسیدگی قرار گیرد بدان معنا که جزییات آن مجددا در کمیسیون مورد رسیدگی قرار گیرد.

او افزود: بر این اساس این لایحه برای بررسی مجدد جزییات به کمیسیون اجتماعی ارجاع شد که در دستور هفته آینده کمیسیون قرار دارد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تمام تلاش ما این است که این لایحه تا پایان عمر مجلس یازدهم به نتیجه برسد تا کارکنان سایر نقاط کشور همچون تهران از دو روز تعطیلی در هفته برخوردار شوند؛ محور اصلی بحث درباره تعیین این دو روز است که پنج‌شنبه و جمعه یا جمعه و شنبه باشد. کمیسیون اجتماعی در جریان بررسی جزییات،‌ تکلیف دومین روز تعطیلی در پایان هفته را تعیین می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره کاهش ساعت کاری ادارات نیز گفت: مصوبه قبلی کمیسیون در این لایجه کاهش ساعت اداری کارکنان از ۴۴ ساعت به ۴۰ ساعت بود که بعید است تغییری در این مصوبه داشته باشیم.

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها