|

واکنش زیدآبادی به آزادی فعالان محیط‌زیستی پس از چند سال حبس

زیدآبادی نوشت: پس از گذشت این همه سال، آیا یک صاحب‌منصب در این کشور نباید یافت شود که به افکارعمومی توضیح دهد جرم این شهروندان که با انگِ «جاسوسی» سال‌های طولانی از عمر خود را پشت میله‌های زندان سپری کردند، دقیقاً چه بوده است؟

واکنش زیدآبادی به آزادی فعالان محیط‌زیستی پس از چند سال حبس

به گزارش شبکه شرق، احمد زیدآبادی به آزادی فعالان محیط‌زیستی پس از چند سال حبس واکنش نشان داد.

احمد زیدآبادی، فعال سیاسی و روزنامه‌نگار نوشت:

«آزادی فعالان محیط زیستی از زندان به حکم اینکه «جلو ضرر را هر کجا بگیری منفعت است» اقدامی مثبت به شمار می‌رود؛ اما پس از گذشت این همه سال، آیا یک صاحب‌منصب در این کشور نباید یافت شود که به افکار عمومی توضیح دهد جرم این شهروندان که با انگِ «جاسوسی» سال‌های طولانی از عمر خود را پشت میله‌های زندان سپری کردند، دقیقاً چه بوده است؟

چه چیزی مسئولان را از توضیح صریح و روشن در این‌باره بازمی‌دارد؟ لابد طبق معمول خواهند گفت چون موضوع مربوط به «امنیت ملی» است و ممکن است مورد بهره‌برداری «دشمن» قرار گیرد، نمی‌توان آن را افشاء کرد!

اگر طبق ادعاها، پای «جاسوسی» در میان بوده باشد که در آن صورت «دشمن» از جیک و پیک ماجرا باید باخبر باشد! بنابراین، این وسط فقط مردم ایران می‌مانند که نباید بدانند جمعی از فرزندان‌شان، به دلیل ارتکاب چه عمل مشخصی، متهم و بازداشت و محکوم و زندانی شده‌اند!»

منبع: کانال تلگرامی احمد زیدآبادی
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها