|

عملیات نجات «ملیحه عرب» در جنگل دشت شاد/ دختر کالپوشی کجا بود؟

فرماندار میامی از پیدا شدن «ملیحه عرب» دختر مفقودشده کالپوشی خبر داد.

عملیات نجات «ملیحه عرب» در جنگل دشت شاد/ دختر کالپوشی کجا بود؟

به گزارش شبکه شرق، فرماندار میامی از پیدا شدن «ملیحه عرب» دختر مفقودشده کالپوشی خبر داد و گفت: حال عمومی او مساعد گزارش شده است.

علیرضا آشوری، فرماندار میامی با اعلام اینکه دختر کالپوشی ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه از منزل به قصد پیاده‌روی خارج شده بود و به خانه بازنگشته بود، ابراز داشت: با اعلام مفقودی ملیحه عرب، تلاش‌ها برای یافتن او آغاز شد.

او ضمن بیان اینکه بر حسب دستور استاندار سمنان همه امکانات برای یافتن او بسیج شدند، افزود: با تلاش عوامل امداد و نجات هلال احمر، این دختر ۲۷ساله پیدا شد.

فرماندار میامی بابیان اینکه حال عمومی او مساعد است، اضافه کرد: با تلاش نیروی انتظامی، هلال احمر و گروه‌های مردمی خوشبختانه حادثه به خیر گذشت.

مفقودی «ملیحه عرب» دختر کالپوشی در دشت شاد میامی

استاندار سمنان از مفقودی دختر ۲۷ ساله به نام «ملیحه عرب» در منطقه جنگل دشت شاد کالپوش خبر داد و بر بسیج همه امکانات برای پیدا شدن این فرد در کالپوش و استان‌های همجوار تاکید کرد.

سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان در گفت‌وگوی مجازی با رسانه‌ها، از مفقودی دختر ۲۷ ساله در جنگل دشت شاد کالپوش از توابع شهرستان میامی خبر داد و ابراز داشت: این فرد حوالی ساعت ۱۴ سه‌شنبه، به قصد پیاده روی از منزل خارج شده و به سمت جنگل دشت شاد حرکت کرده بود اما تاکنون به منزل بازنگشته است.

او ضمن بیان اینکه همه تلاش‌ها در مدیریت استانداری به یافتن رد یا نشانی از این فرد است، تصریح کرد: طی دستوری همه امکانات به این منظور بسیج شدند تا دغدغه یک خانواده رفع شود.

استاندار سمنان بابیان اینکه نیروهای مردمی و امدادی با بهره‌گیری از امکانات موجود عملیات جست و جو را آغاز کردند، ابراز داشت: در صورت نیاز از امکانات سایر استان‌های همجوار نیز استفاده خواهد شد.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها