|

قیمت و خرید انواع تصفیه آب خانگی در تصفیه آسا

می دانید که آب لوله کشی شهری با عبور از تصفیه خانه ها مواد مضر خود را به طور کامل از دست نمی دهند و تنها کلرزنی شده و در طولانی مدت برای سلامت بدن انسان مضر می باشد. به همین منظور اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی روز به روز بیشتر شده است به خصوص در شهر های پر جمعیت. خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی راه حل مناسبی برای تصفیه ی آب شرب آلوده و تبدیل آن به آبی تمیز و خالص می باشد. این که چه دستگاه تصفیه آبی بخریم تا بتواند بهترین کیفیت از آب آشامیدنی را تحویل ما دهد موضوع بسیار مهمی است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

قیمت و خرید انواع تصفیه آب خانگی در تصفیه آسا

بهترین برند های تصفیه آب خانگی

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران بدون شک تصفیه آب مینروا می باشد که با کیفیت درجه یک و خدمات ارزنده توانسته جایگاه بسیار خوبی در میان مصرف کنندگان پیدا کند. این برند 4 مدل تصفیه آب را عرضه کرده است که عبارتند از :

1- آب تصفیه کن تایوانی 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS

2- تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا مدل Minerva RO7_ALKALINE

3- دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva RO6_50G

4- تصفیه آب فرابنفش 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا مدل Minerva RO8_UV

مینروا فیلتر با بهره گیری از بهترین سیستم کاهش املاح و سختی آب یعنی اسمز معکوس قدرتمند ترین دستگاه موجود در بازار ایران است. استفاده از فیلترهای کربن گیاهی ساخته شده از پوسته نارگیل، بهره گیری از قطعات و انواع فیلتر تصفیه آب درجه یک و کاملا تایوانی، دارای نماد اصالت جهت تشخیص مدل اصلی از تقلبی، بهره مندی از فیلتر ممبران اسمز معکوس آمریکایی مارک فیلمتک Filmtec با  هولوگرام رنگی ، توانایی حذف بو، طعم و رنگ بد آب ، استفاده از  فیلتر مینرال برای حفظ املاح معدنی مفید آب، دارای مخزن ذخیره تحت فشار 16 لیتری جهت نگهداری آب تصفیه شده در زمان قطع برق و آب از ویژگی ها ی تصفیه آب مینروا می باشد.

حرفه ای ترین مدل تصفیه آب مینروا دستگاه 8 مرحله ای اکسیژن ساز می باشد. این دستگاه از سیستم اسمز معکوس و 8 فیلتر تصفیه آب بهره می گیرد. ممبران این دستگاه مارک آمریکایی فیلمتک می باشد که قدرت زیادی در جذب املاح آب دارد و سایر فیلتر های به حذف مواد درشت آب و مواد شیمیایی مثل کلر و عوامل بیماری زای آب می پردازند. 

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت انواع تصفیه آب تایوانی اصل

 قیمت تصفیه آب خانگی با فیلترهای چینی و قطعات نامرغوب، مسلما ارزان تر از قیمت انواع تصفیه آب تایوانی اصل با ممبران 13 لایه و قطعات اورجینال می باشد.. از دیگر مواردی که در قیمت دستگاه آب تصفیه کن مهم است شرکت فروشنده این محصول و خدمات پس از فروش مربوط به آن است. شرکت تصفیه آسا مناسب ترین قیمت دستگاه تصفیه آب را ارائه می دهد چرا که خود وارد کننده ی این دستگاه ها می باشد و نمایندگی انحصاری برند مینروا است. شما می توانید دستگاه تایوانی اصل را در این فروشگاه در رنج قیمتی دو و نیم تا چهار و نیم میلیون تومان خریداری نمایید که همراه با ارائه گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات و خدمات پس از فروش می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی

خرید اینترنتی تصفیه آب خانگی  

شرکت تصفیه آب تصفیه آسا با بیش از ده سال فعالیت در عرضه و فروش برند های معتبر تصفیه آب خانگی می تواند گزینه مناسبی برای خرید دستگاه تصفیه آب شما باشد.

"شرکت تصفیه آسا، از بزرگترین وارد کنندگان و عرضه کنندگان انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل و فیلتر تصفیه آب خانگی و قطعات یدکی آب شیرین کن میباشد . تصفیه آسا با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در زمینه افزایش کیفیت آب آشامیدنی و بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص به ارائه خدمات ارزنده در کنار عرضه دستگاه تصفیه آب خانگی پرداخته و شما را در انتخاب یک دستگاه مناسب همراهی خواهد کرد.

پیشنهاد میشود برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید تا طبق نیاز شما گزینه های مناسب معرفی گردیده و بهترین محصولات در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد.